6 eksen usb kontrol kartı

ethernet smooth stepper

Örnek bir link var mı
Şahin rulmanda 85 dolarlık 4 eksen kontrol kartı var lpt portlu. Onu alın sıkıntısız kullanın. Bende bu gün 3. Yü sipariş ettim. Nokta cnc nin yaptığı bir kart direkt şebekeden bağlanan 220 v ile çalışıyor. Yıllardır kullanıyorum çok stabil bir kart. Şiddetle tavsiye ederim.

ethernet.jpg

şartname:

• modeli: NVUM USB MACH3 Kart
  • 6 adet step motoru kontrol edebilirsiniz
  • 12 kanal programlanabilir giriş portu ile, acil fonksiyonu için ayarlayabilirsiniz
  • 10 kanal programlanabilir çıkış portu ile, su colling cihazlar için ayarlayabilirsiniz
  • 1 kanal standart el çarkı ile kolye MPG port
  • mil PWM çıkış kontrolü
  • destek MACH3 yazılımı
  • USB arabirimi, destek Mach3 Yazılımı
  • DCDC elektrik izolasyon
  • Optocoupler izolasyon
  • Max 200 khz step motor darbe çıkışı, en CNC freze makinesi sistemi için uygundur
  • destek uzatın kodlayıcı ayarlamak için SAĞA SOLA, SRO, SJR parametreleri
  • uygulamalar:
  • işleme için kabartma levha gibi çeşitli desenler, sole kalıp, fermuar kalıp, desen die ve damgalama die, enstrüman kalıp, cam kalıp vb.
  • reklam sektörü için gibi: bizim marka, işaretleri, mimari modeller, rozetleri, tabela, paneller, logo, numaraları, işaretleri, craft dekorasyon, mobilya dekorasyon vb
  • portre için, peyzaj, kaligrafi yazı, mühürler ve diğer grafik sanat heykel, kaligrafi, basso kabartma, vb.
  • CNC kontrolör ile, her türlü uygun küçük ve orta ölçekli otomasyon ekipman ve aletleri
  • boyutu: 13.6x8 cm/5.35x3.15 inç
  • miktar: 1 Adet
  • not:
  • 1-3mm hata izin lütfen nedeniyle manuel ölçüm. pls teklif önce sakıncası yok emin olun
  • nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. teşekkür ederim!

paket İçeriği:
  • 1 x USB MACH3 Arayüz Kartı

100-120 dolar civarı alınabilir.elimde var ama makina bitmedi deneyemedim.dışarda denemelerde güzel çalışıyor

bu da pdf i

Ekli dosyalar

• MACH3 6 axis enternet.pdf
    2.3 MB · Görüntüleme: 13
Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn