9 uclu seksoner şalter

Çok teşekkür ederim...aslına bakarsanız dediğiniz çok doğru...bu güne kadar böyle birşeye ihtiyaç duyacağıma ihtimal bile varmezdim... fakat birgün çıktı karşıma, tiri faze iken, monofaze motor takılmış, bunu bize sağlı sollu çalışacak şekilde enversör şalter ile bağla dediler...bende tamam dedim demez olaydım USTAM belki inanmıyacaksınız ama tam bir günümü verdim yapamadım...el elden üstündür derler...kim demişse doğru demiş ellerinize sağlık...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhaba: senin şu anda ugraştıgın monofaze motor ile vinç işi benim başıma 1984 yılında bir şantiyede geldi. trifaze enerji yoktu koca fabrika inşaatının yükünü monofaze 1.1 kw motor ile çektik.bir yer inşaat vinç(50 mt çelik halatlı bir yatay makara) trifaze 2.2 kw motorluydu. bunu söküp yerine 1.1 kw monofaze motor taktım . iş görüyordu yalnız acemi işçiler 9 kutuplu enversörü hızlı çevirince motorun yonü degişmiyordu.aynı yöne dönmeye devam ediyordu. bu istenmeyen durumdu. frenli bir motor satın alıp sorunu çözdük.sende fren olayını düşünmelisin bence...

Forum istatistikleri

Konular
129,184
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular

Geri