%98 Turk Mali Ruzgar Turbini

merhabalar üncelikle teprikler acaba sadece alternatör satışınız varmı mesela 1-2kw gibi fiyat yaklaşık mne olur teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
tebrikler,başarılarınızın devamını dilerim,

yalnız int.sitenize girdiğimizde konu ile ilgili bilgilendirme ve dökümanlarınıza ulaşamadım !

gerçekten takdir edilecek bir başarı.sizleri yürekten tebrik ederim...
aslında ihtiyaçtan değilde yinede bende diğer arkadaşların sorduğu soruyu sormak istiyorum bunların fiyetı nedir? olurya ucuz birşeyse ben buradan size pazarlamacınız gibi iş yaparım:):) özellikle köy yerlerinde.

başarılı çalışmalar...

Sayın selçuk barut, Merhabalar,

Rica etsem 20 KVA Alternatörünüz hakkında detaylı bilgi verirmisiniz.
Hayırlı işler dileklerimle

internet sitenizde vereceginiz referanslar varmı acaba.yerinde gormek isterim.Bir bag evi icin ne takribi ne kadar bir fiyat cıkar.tesekkurler...

Bir Türk olarak gurur duydum çlışmalarınızın devamını dilerim

selçuk bey site ismi vermiş sanki ajan gibi cevaplar yazıyon kardeşim siz mal satmak için kurmadınızmı burayı sitedede bişe yok ne iş anlamadım

Sayın Selçuk barut,
Bede dahil hiç kimsenin sorularına cevap veremediniz.
Hem AC alternatörle direk 220 diyeceksiniz, hemde 2m/Sn diyeceksiniz.
Proje fos çıktı galiba

Forum istatistikleri

Konular
128,867
Kullanıcılar
450,987
Son üye
YİĞİDO tamirci

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri