Acil!..4 kanal alıcı verici programı...

memo8787

Üye
Arkadaşlar 4 kanal alıcı verici programı lazım..Program PicBasicPro ile 16F628A için yazılmış olacak....Verici tarafında PIC in 10,11,12,13. pinlerinden giriş yapılacak PIC in 8. pininden yani RX pininden seri iletişim ile RF aracılığıyla alıcı tarafındaki PIC in 7. pinine yani TX pinine iletilecek orada da alınan bu bilgi PIC in 10,11,12,13. pinlerinden çıkış olarak alınacak...Örneğin; Verici arafında ki PIC in 10. pinine bi buton bağlayalım, alıcı tarafının 10. pininde de led bağlı olsun butona bastığımı sürece led yanmalı bıraktığımızda da sönmeli aynı işlemi 10,11,12,13. pinler için de yapmalı...Yardımlarınızı bekliyorum...şimdiden teşekkürler........

Arkadaşlar yardım lütfen...çok acil lazım... :(

Arkadaşlar anlayanınız yok mu yaa.... :( çok kötü oldum :(

Daha önce görseydim derdim sana.
Piyasada satılıyor. Kodunu falan istersen verirler sanıyorum.

banada acil 8kanal alıcı verci hakkında bilgiler lazım dökuman lazım..ozellıkle RF alıcı verıcı nedır ne işe yarar gibi...yardım edersenız sevınırım

ne istiyosan googleyi gel yan tarafta dil araçlarına tıkla ve ne istiyosan yaz sana yabancılar devreleri ile birlikte çevirip veriyorlar bizim bu millettten fesatlıktan başka bişey olmaz kanı bozuk fesat insanlar dolu bu ülkede işleri güçleri üyelik pazar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,905
Kullanıcılar
451,059
Son üye
landonor
Geri