All-İn-One ve Mach3 Cnc Kombinasyonu

mach3 Celeron işlemci ile çalışır değil mi ?

4 gb ram 2 Ghz işlemci hızı win8.1 Celeron işlemci pc ile çalışır değil mi sorunsuz ?

sen kafaya taktın galiba bunu alma kardeşim o kadar paraya yazık

Ben değil müşteri istiyor :) dokunmatik ekran diye :D endüstriyel panel pc sordum 4700 tl istediler onada müşteri razı olmadı. illede dokunmatik diyo o yüzden uğraşıyorum :)

Fikir iyi de , sağlam olacak, sürücü güncellemesi olmayacak. Ne kadar özellik o kadar sıkıntı. yoksa aynı paraya daha fazlası herzaman alınır ama stabilize kaybı oluyor.

Yahu Mach3 dediğin hesap makinesi işlemcisiyle çalışması için yazılmış bir program. Bulabileceğin eski/yeni her bilgisayarla çalışır. Benim kullandığım laptop taş devrinden kalma. Çok eski. Orhun yazıtlarının yazıldığı tabletler bile daha yeni.

stabilize kaybı derken başkanım :D

hazır oluyor, vidyo izleyek, yok counter yükleyelim aha feyse giriyor gibi gibi :) Türk.
sonra all in oneda geneli onboard olduğu için tek parçanın verdiği sıkıntıyı tüm sistem çekebilir oysa p3 bilgisayar öylemi nerdeyse hddsiz çalışır :D

Yahu Mach3 dediğin hesap makinesi işlemcisiyle çalışması için yazılmış bir program. Bulabileceğin eski/yeni her bilgisayarla çalışır. Benim kullandığım laptop taş devrinden kalma. Çok eski. Orhun yazıtlarının yazıldığı tabletler bile daha yeni.

Tablet dediğin şurda 5-6 senelik teknoloji , orhun da olsa :D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,828
Kullanıcılar
450,920
Son üye
cihan.demir

Yeni konular

Geri