Altivar 58 hatası

yunusx

Katılımcı Üye
motor sürücü bir gün bekleyip açılınca önce error7 daha sonra crf hata kodları veriyor pazar günleri fabrika tatil bizde kapatıyoruz makinaları pazartesi açtığımızda bu hataları veriyor tekrar tekrar açıp kapayınca düzeliyor arızayı nasıl düzeltebilirim 10 dakika açıp kapatıyorum anca düzeliyor crf sarj devre hatası servise gitmeden kurtuluş yolu yokmu

Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
err7 ile bende çok karşılaştım. bu hatanın bir tanımını bulamadım. atölyede normal çalışıyor fabrikaya götürüyorum err7 veriyor deli oluyorum bu arızaya. bir iki defa enerji açıp-kapayınca düzeliyor. sanırım besleme voltajı ile ilgili bir sorun. fabrikada makinaları açmadan yük olmadığından voltajın yüksek olabilir ve az sonra yük çoğaldıkça voltaj normale dönüyor ve hata ordadan kalkıyor olabilir. Crf ise atv 58 lerde şarj direnci ve yük rolesi yok trystor lerle bu işi yapıyor. tetikleme devresinde sorun olabilir

arkadaşlar merabalar biz genellikle telemekanik telemecanique inverter hızkontrollerinin tamiratını yapmaktayız tüm markaların senin sürücülerini tamir ederim vede garanti veririm bana çok geliyor öyle cihazlar atv58 atv66 bilginiz olsun tamir garantimde vardır vede gün içinde cihazınızı teslim ederim 0212 674 90 63

Kondansatörleri değiştir

Forum istatistikleri

Konular
129,208
Kullanıcılar
451,576
Son üye
Helku

Yeni konular

Geri