Amper ile sigorta hesaplamasi nasil

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
3 ile carpmayi neden düşündünüz
Geçenlerde bir yere arızaya gittik ekip arkadaşlar trifaze amper değerleri çarp falan demişti bu yüzden burda üye oldum bunu sordum doğru bilgi sahibi olayim eyvallah yazan bütün arkadaşlara teşekkürler

Hava sicak oldugu icin olabilir ki bu mevsimde mumkun degil hu sebep fazla akim cektigi icin isinir ama olcumunuze gore fazla da cekmiyor. Ben anlamadim niye isindigini

Başıma geldi hemde şantiye binasının iç tesisat linye sigortasında ses geliyordu elimi bir deydim sigorta ateş gibi sonra baloncuklar çıkarmaya başladı. Çakma Ziemenz
Değiştirdik düzeldi.

Birkerede bacanağın evinde oldu aynı sorun telefon etti sigorta köpürüyor yetiş diye hemen sayaç sigortasından kapat dedim. Pazifik marka harflerle oynadım anlayın işte !

Hava sicak oldugu icin olabilir ki bu mevsimde mumkun degil hu sebep fazla akim cektigi icin isinir ama olcumunuze gore fazla da cekmiyor. Ben anlamadim niye isindigini
Işte üstad aşırı isinmisti oda sıcaklığı normaldi zaten arkadaşlar sigorta kalitesi iyi olmayabilir dedi yarın onu değiştireceğim

Galiba aynı sorun cakma ürün

Geçenlerde bir yere arızaya gittik ekip arkadaşlar trifaze amper değerleri çarp falan demişti bu yüzden burda üye oldum bunu sordum doğru bilgi sahibi olayim eyvallah yazan bütün arkadaşlara teşekkürler
Bir kere oncelikle 3 le carpmayi unutun. Sonra da @İşçi Mühendis ve @Hırçın 41 sigortanin nasil belirlenecegini acikladi. Projede talep guc ne hesaplandiysa sigorta oradan hesaplanacak akima ve kisa devre hesabina gore secilir. Aksi kazaya davetiyedir. Sonra da kacak akim rolesi takilir, sigortanin yanina. Birbirinin alternatifi olamazlar. Her ikisi de olacak

Eyvallah kardeşim sağol

Sigorta korumalı kaçak akım röleleri var. Bilginiz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…