Amper ile sigorta hesaplamasi nasil

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaten ya olcu aletinde ya da tesisatta problem var. Cunku akim ilk zamana gore 20A lik artis gostermis yuk degismemesine ragmen

bence tek sorun baglı olan yük, yani söyle söyliyim, son verdiginiz degerlere göre standart olması gereken 25mm kesit 80A sigorta degeri, amma velakin, bu hatta baglı cihaz yada her ne baglı ise, eger kalkışta anlık olarak 100A i geçiyorsa, işte o zaman sorun başka biryerde, yani söyle söyliyim, binaya gelen anahat 16mm ise zaten 35 lik kablo da koysan yine kalkışta yüksek akım çekecektir çünkü ana hat ince. ama eger daha önceden sorunsuz çalışıyordu ama şimdi sigorta attırmaya başladı ve çaresini bulaamıyorum dersen, ve tesisatta hiçbir deişiklik yapılmamışsa ve yeni cihaz eklenmemişse, yani durduk yere bu sorun başlamışsa, bir yerde kabloda oksitlenme var, iletim azlıgı oluyor ve kakışta aşırı akım çekmesine sebep oluyor. burdan yazılabilecek daha fazla birşey yok, orda olsam hemen bulacagıma inanıyorum ama internetten olmuyor, al eline clampmeteri , geç panonun başına, tek tek cihazları devreye koymaya başka, takip et bakalım kalkışlarda amper kaç oluyor. ne diyeyim başka bilmiyorum ki!!

Hani filmin birinde pilot ölüyorda yerine bir vatandaş geçiyor, sonra kuleden talimatlar veriliyor şu kolu çek şu butona bas diye uçağı indirtiyorlar. Bu iş meslekten olmayan adamla uzaktan kumandayla olmaz. Bu uçak bu piste inmez arkadaş çakılır

Arıza devam etse düşerdi o arkadaş gene buraya ; bu sefer sağlam ilaç verdik heralde
Forumda yazdigi tek yorum sordugu soru olup aldigi cevaplardan sonra bir daha kimsenin goremediklerine bende cok sinir olurum ama bu soruyu soran uye dun yazmis en son yani hala bizimle soru sorduktan sonra problemi cozup burada buldugu cozumun ne oldugunu arizanin sebebini yazanlara da teşekkür ediyorum. Bizim icin de iyi oluyor uzun sure bir problem hakkinda beyin jimnastiği yaptiktan sonra cevabi almis oluyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…