Android ile Akıllı ev Ürünleri (Kendi üretimimiz)

özelden mesj atamıyorum rica etsem , herhangi bir mesaj atabilirmisin bana sanırım o zaman atabilirim

sizin yaptıgınızın aynısını ben PLC ile yaptım , röleler internet explorer üzerinden kontrol edilebiliyor aç / kapa
plc üzerindeki yüklu web server yazılımını ve görselligi istediginiz gibi değistirebiliyorsunuz
uzaktan internet üzerinden kontrol yapılıyor yada isterseniz cep telefonun wi-fi bağlantısı ile kontrol yapılabılıyor
sizin üzüde tatlı olmuş ama ben elektronık kart yapmayı pek sevmıyorum plc ile yapmak bence cok daha hızlı

tebrikler güzel bir çalışma olmuş. Android ile akıllı sistemler çevremizi saracak gibi duruyor :)

Gercekten cok guzel bir calisma ama bence 10 adet role yanyana diger 10 adeti kablosuz olsaymis daha fazla kisiye hitap edermis diye dusunuyorum.

sizin yaptıgınızın aynısını ben PLC ile yaptım , röleler internet explorer üzerinden kontrol edilebiliyor aç / kapa
plc üzerindeki yüklu web server yazılımını ve görselligi istediginiz gibi değistirebiliyorsunuz
uzaktan internet üzerinden kontrol yapılıyor yada isterseniz cep telefonun wi-fi bağlantısı ile kontrol yapılabılıyor
sizin üzüde tatlı olmuş ama ben elektronık kart yapmayı pek sevmıyorum plc ile yapmak bence cok daha hızlı

plc ile yapmak tabiki çok daha hızlı olur. hazır olduğundan olmasın.

tabiki plc ile yapmak çok daha hızlı olur. hazır olduğundan olmasın

gerçekten güzel çalışma emeğe saygı.

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri