Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

teşekkürler.
kontrol kartı almak istesek nasıl temin edebiliriz?

kontrol kartını aldım. İşlem tamam. Şimdi biriken çamaşırları yıkama zamanı :)

Herkese Selam;
Beko d 6081 b model çamaşır makinamızın kapağı açılmıyor. Bunun nedeni mekanikmidir yoksa beyninde oluşan bir arızayla boyle bir sorunsallık meydana gelebilir mi? Eger sorun beyinle ilgiliyse ve kodlamayla çözümleniyorsa kilit bölümüne yumruk atmayı kesiyim artık.

Selamlar.
Makina suyu tamamen atiyorsa kapi kilidin ve ya beyin arizali ola bilir.

arkadaşlar annemde emektar arçelik e5300 fuzzy var narin çamaşır ışığı yanıp sönüyor ve soğuk yıkama yapıyor. nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Narin ışığının yanıp sönmesi Yumuşatıcı ventilinin arızalı olduğunu gösterir.yumuşatıcı ventilini ve filitresini kontrol ediniz.

Narin ışığının yanıp sönmesi Yumuşatıcı ventilinin arızalı olduğunu gösterir.yumuşatıcı ventilini ve filitresini kontrol ediniz.
Bakımcı arkadaşım ilgine teşekkür ederim.
Şimdide benim kullandığım beko D1 5082B makinem sıkmaya geçince hep aynı şekilde çalışıyor ve yıkama sonlanmıyor bugün farkettim. makine 6-7 saatten beri sıkaya çalışıyor fakat motor hiç yüksek devire geçmiyor. Test programını çalıştırdım her şey normal çalıştı. yardımlarınıızı bekliyorum.

Selamlar
Mator komurlerini ve kayisi kontrol et.Dengesiz yukde ola bilir.
Kolay gelsin

Bakımcı arkadaşım ilgine teşekkür ederim.
Şimdide benim kullandığım beko D1 5082B makinem sıkmaya geçince hep aynı şekilde çalışıyor ve yıkama sonlanmıyor bugün farkettim. makine 6-7 saatten beri sıkaya çalışıyor fakat motor hiç yüksek devire geçmiyor. Test programını çalıştırdım her şey normal çalıştı. yardımlarınıızı bekliyorum.

motor kömürleri benim de aklımı kurcalıyor ama makine testte gayet güzel 400 devirde dönüyor. Ama yıkama veya sıkma programında aynı hareketi sürekli tekrarlıyor. yavaş yavaş çalışıyor ve program ilerlemiyor. önce yavaş yavaş 1,5-2 dakika arası çalışıyor bir ara pompa ve makine tamamen duruyor, sonra tekrar aynı hareketler devam ediyor. yardımlarınızı bekliyorum

merhaba ustam gecenin saat 03 bn aksamdan beri forumda yazdıklarınızı okuyorum 4120 fçamşir makınamız var 5 yıldır kulanıyoruz daha önce sıkma yapmıyordu kömurlerını ve bilyalarını değiştim su ana kadar calsıyordu bır kac kez kitlenme olmustu ve sizin yazdıklarınızı uygulayıp resetleme yaptım olmustu şimdi ise resetleme yapmaya calsıyorum basla/beklet 5 sanıye basıyorum ve eberjı verıyorum basla beklet işiği yanıp sönmeye baslıyor bu arada kapak acma ısıgı sureklı yanıyor ve hıc sonmuyor sonrsında yıne basılı tutyorum basla beklet dugmesıne vu butun lıed ısıklar hepsı bırden yanıp sönmeye baslıyor mudahale etmeyınce öle yanıp sönmeye devm edıyor ve kapak acma ısıgı sönmeyıncede makına teste gecmıyor anahtarlarını söktum kapı kontrol anahtarını 4 adet kablo var kılıtlere vıurdum felan care olmadı ustam ne yapmalıyım kartımmı arızalı yoksa baska bır seymı var
yoksa kapak kılıdınımı değiştırmelıyım yardımcı olursnız mınnetar olurum kafayı yedım nerdeyse daha önce de bn arastırmsıtım kart ıcın ıstanbulda 250 tl fıyat cekmıslerdı özel ve yetkılı servısler kendım cözmeye calsıyorum bu kadar bütcem yok saygılarımı sunuyor cevbınızı beklıyorum..

yardımlarınız ıcın sımdıden tsk ederım..

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri