Askerden Kucak Dolusu SEVGİLER

Selamlar konuyu buraya açmakta uygun buldum yanlış yerdeysede kusura bakmayın .
Uzun bir aradan sonra yine karşısınızdayım ve şuan askerdeyim herkese selamlar abilerim kardeşlerim siteyi gerçekten çookk özlemişim haa belki askeriyede burdaki teorik bilgileri gerceklestıremıyorum ama olsun benım yanıma kar kalıyor oyle soyleyeyım suan orduda sahıl askerı gazınosunda askerlıgımı yapıyorum Jandarma olarak rahatım cok iyi sadece vakit geçirecek işlerle ugrasıyoruz ... çarsıya cıktıgımdada yine herzamanki adreste burdayım hepinizi Özledim

Saygılar...

Merhaba
Allah tamamına erdirsin hayırlı teskereler olsun inşaallah.

sayın teknobilim74

hayırlı tezkereler...

Saol wolkan abi Yalnız Benim
Memleketten bi farkı yok buranın ama Bir Kıza Tutuldum Hatta Seviyorum denilebilecek cinsten askerlikten sonra bişeyler düşünüyorum.. !! Dalgınım bu aralar ve sağlam bi iş bulursam elbet allah sonumu hayırlısını etsin ! Sizlere Kolay gelsin

hayırlı teskereler kardeşim zaman herseyin ilacıdır bekle ve gör derim

Bir Kıza Tutuldum Hatta Seviyorum denilebilecek cinsten askerlikten sonra bişeyler düşünüyorum.. !!

hayırlı ise olsun inşallah

teknobilim74 mesleginizle ilgili degil sanırım göreviniz.bizdede bu problem var eger çeşitli kamu kuruluşlarında meslege göre atamalar yapılsa daha iyi olacak ama gelgörki olmuyo..hayırlı teskereler ;)

Aslında benim Askeri Gazinodaki Pozisyonum Mesleğim üzerine Bina Elektrikcisi Olarak Görevliyim ama Bakım onarım işleri Yılda ayda 1 defa çıktığı için bende otel kat ve suit oda sorumlusuyum .. Napalım yapacak bişey yok öyle böyle bitecek bu arada bu kız işide Tuzu Kuru yoluma Devam ediyorum elbet birileri çıkacaktır ilerde diyorum inşallah.

Safak Atarsa 12den sonra 239

Forum istatistikleri

Konular
129,440
Kullanıcılar
451,994
Son üye
acvt

Yeni konular

Geri