Audi far selamlama

emre88

Üye
Arkadaşlar merhaba YouTube den bir link bırakıyorum Audi far selamlama bunu nasıl yapabiliriz fikri olan varmı?

Link :

Ben de bir benzerini opel astra h aracım için yapıyorum. Tamamladığımda paylaşırım. Özetle neopiksel adreslenebilir ledlerle ya da rgb ledlerle yapılıyor. Ledler yazılımla bir mikrodenetleyici tarafından sürülerek farklı renk ve animasyonlarda görüntü elde edilebiliyor. Youtubede benzer videolar mevcut. Ücreti mukabilinde yapanlar var.

Ben de bir benzerini opel astra h aracım için yapıyorum. Tamamladığımda paylaşırım. Özetle neopiksel adreslenebilir ledlerle ya da rgb ledlerle yapılıyor. Ledler yazılımla bir mikrodenetleyici tarafından sürülerek farklı renk ve animasyonlarda görüntü elde edilebiliyor. Youtubede benzer videolar mevcut. Ücreti mukabilinde yapanlar var.
Umarım başarılı olursunuz. Yaptığınızda video paylaşırsanız sevinirim

Umarım başarılı olursunuz. Yaptığınızda video paylaşırsanız sevinirim

Slikajel hortumu far içine yapıştırmakta problem yaşıyorum. Bu nedenle şimdilik çalışmaya ara verme durumunda kaldım. Faydalanmak isteyen olursa videodaki görsele ait malzeme listesi ve arduino kodları aşağıdaki gibidir.

C++:
 #include <FastLED.h>
#define NUM_LEDS 70
#define DATA_PIN 7
CRGB leds[NUM_LEDS];
int bekleme = 7;
int sira = 1;
int sinyal_buton = 2;

void setup()
{
  FastLED.addLeds<WS2812B, DATA_PIN, GRB>(leds, NUM_LEDS);
  FastLED.setBrightness(255);