Aynı anda iki yerde çalışmak

Merhaba bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Ben elektrik-elektronik mühendisiyim ve bir belediyede şirket personeli olarak çalışıyorum. Yani devlet memuru (kadrolu) değilim. Kısacası taşeron işçiyiz. Ben burada çalışırken aynı zamanda da bir yapı denetim firmasında çalışabilir miyim diye merak ediyorum yada öyle gözükebilir miyim. Yapı denetimdeki görev tanımları olarak bir bilgim yok yardımcı kontrolörlük falan yada herhangi başka bir görevde olabilir ek gelir olsun diye istiyorum. Özelde olup bu şekilde çalışan arkadaşlar var bildiğim kadarıyla. Kamuda çalışıp böyle bir şeyin mümkün olmadığını biliyorum ne kadar doğruysa tabi ki. Fakat ben de kamu kurumunda çalışıyorum ama bir yandan da şirket personeliyim nasıl olur yada herhangi bir olur yolu var mı kafam karıştı. Olursa hangi görev tanımlarında olabilir acaba? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım ve yorum alabilirsem çok memnun olurum. Teşekkürler.

Aynı konuyu aynı soruyu iki ayrı yere açmak size fayda sağlamaz sadece mesaj kirliliğine sebep olur.

İki konu açmak istemedim fakat o sıradaki internet kesintimin azizliğine uğradım. İlk konuyu açarken internetim kesildiğinden konu açılmadı kanısına kapıldım ve tekrardan bu kısımdaki konuyu oluşturdum. Uyarınızla farkettim teşekkür ederim fakat konuyu kendim kaldıramıyorum kanımca

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,977
Son üye
sertan345

Çevrimiçi üyeler

Geri