Basit bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kumanda devremiz var ve bu devrede bir lambamiz var bu lambanin kontagini kullanabilirmiyiz
tabiiki kullanırsın ne demek fazı kontaktörün açık kontağından geçir anahtara gir anahtardan çık lambaya gir lambadanda nötre bu kadar basit.sonrada canın sıkıldıkça lambayı açıp kapatabilirsin. böyle soruya böyle cevap sonuçta cevap yazmazsak kızıyorlarda ne yapalım

tabiiki kullanırsın ne demek fazı kontaktörün açık kontağından geçir anahtara gir anahtardan çık lambaya gir lambadanda nötre bu kadar basit.sonrada canın sıkıldıkça lambayı açıp kapatabilirsin. böyle soruya böyle cevap sonuçta cevap yazmazsak kızıyorlarda ne yapalım
Soru sorandan şema da istemeliyiz, çizemiyorsa konuya yabancıdır cevap vemeyelim.

foruma düzenlenmiş sabotaj gıbı gelıyor bana ........
Hem de ne sabotaj şimdiden kaç kişiyi forumdan götürdü ...!

Soru sorandan şema da istemeliyiz, çizemiyorsa konuya yabancıdır cevap vemeyelim.

Hem de ne sabotaj şimdiden kaç kişiyi forumdan götürdü ...!
Dahada goturecege benziyor sirada kim var acaba sen ben...

Merhabalar,
Abileri öğrenecek, soru sizlere saçma gelebilir. Belliki arkadaşımızın kafası karışmış yada emin olmak için sormuş. Herkesin soruya cevap vermesi gerekmiyor. Öğrenmeye çalışan insanları yıldırmayalım. Sormayan insan öğrenemez. Lütfen teşvik edici olalım. İnsanları rencide etmeyelim.
Herkese kolay gelsin.

Dostum biz öğrenmek isteyene yolu gösteriyoruz. Hiç merak etmeyiniz. Ama anlamadığınız kısım hazırcı kıta. Gelip sınav sorunusu ödev sorusunu komple koyup çözümünü hazır isteyenlere biz karşıyız.

Bu hem kendisine yaptığı bir kötülük hemde topluma karşı yapılmış bir hatadır.

Ayrıca forum kurallarını okursanız her şekilde

"Basit bir sorum var acil yardim"

şeklindeki bir başlık ve bu şekilde bir içerik yasaktır.

Son düzenleme:
Serkan arkadaşım,
form kurallarını biliyorum, ilgili yöneticiler gereğinide yaparlar. Belirttiğiniz şekilde uyanık geçinen öğrencilerimiz hep olacak.
Benim garibime giden böyle bir mesaja bu kadar çok kişinin yazmış ve eğlence konusu yapması. Bu kısmını bizim forma ve arkadaşlarıma yakıştıramadım. Yaşın yanında kuru da yanmasın dileği ile zaman ayırıp yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,302
Kullanıcılar
451,740
Son üye
Soclon
Geri