Beko 2313 C

Beko 2313 C makinam pompa arızalanınca değiştirdim. Şimdi makinayı çalıştırıyorum makina normal çalışıyor yıkama yaparken pompa devreye girecekmiş gibi tıkırtılar geliyor havadanlıgın ucundaki hortumu çıkrttım şırıngayla hava veriyom ilk çıt lamada makina normal çalışıyor ikincide pompa devreye girip su boşaltıyor acaba havadanlıktaki parça bozukmu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
yıkama adımında pompanın devreye girmesini gerektirecek sebepler havalık tıkalı yada su seviye anahtarı (prosestat) arızalı olabilir. havalık (pipo) tıkalı ise temizleyip yeniden deneyiniz. sorun devam ederse prosestatı değiştiriniz

beko 2313 c makinam pompa arızalanınca değiştirdim şimdi makinayı çalıştırıyorum makina normal çalışıyor yıkama yaparken pompa devreye girecekmiş gibi tıkırtılar geliyor havadanlıgın ucundaki hortumu çıkrttım şırıngayla hava veriyom ilk çıt lamada makina normal çalışıyor ikincide pompa devreye girip su boşaltıyor acaba havadanlıktaki parça bozukmu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

şırıngayla iğne batırarak mı hava basıyorsun?Eğer öyle ise, bu yanlış harekettir. İğne deliği sistemin çalışmasında problem çıkartır.

hayır havadanlk prosestat hortumunu dediğim gibi çıkarıp şırıngalı hortum ile basıyorum kaynak adlı profesyonel üyenin dediği gibi prosestatta arıza çıktı değiştirince düzeldi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,824
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri