Beton Direk Nakliyesi Sbt bedel,Değişken Bedel ve TonxKm fiyatlarını arıyorum.

Meraba arkadaşlar,

Sitede aradım ama herlalde böyle bir paylaşım olmamış.Açıkçası ben bugüne kadar BirimFiyat Türkiye www.birimfiyat.com dan tedaş pozlarının güncel fiyatlarına bakıodum ama geçen Beton Direk Nakliyesi Sbt bedel,Değişken Bedel ve TonxKm fiyatlarını bulamadım.Sadece o sitede değil başka bir yerde de bulamadım.Elinde birim fiyat olan arkadaş varsa ya da sadece bu pozlar da olur paylaşırsa çok sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben aslında konu başlığını Tedaş 2010 Birim Fiyat Kitabı die açmıştım,acaba yönetici arkadaş mı değiştirdi bilemiom ama Tedaş 2010 Fiyatları paylaşımı sanırsam birçok arkadaşa faydalı olur die düşünüyorum.

Ben aslında konu başlığını Tedaş 2010 Birim Fiyat Kitabı die açmıştım,acaba yönetici arkadaş mı değiştirdi bilemiom ama Tedaş 2010 Fiyatları paylaşımı sanırsam birçok arkadaşa faydalı olur die düşünüyorum.

Gerek TEDAŞ gerek Bayındırlık 2010 fiyatları güncelliğini yitirmedikçe açıkca yayınlanamaz çünkü bu kitapların telif hakkı vardır ve parayla satılır.

Forum istatistikleri

Konular
128,994
Kullanıcılar
451,203
Son üye
ilayda.ugur

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri