Bilgi paylaşımı

ikavakci

Üye
Bilgi paylaşımı

- - - Updated - - -

Arkadaşlar,
44 yaşında bir mühendis olarak,birikimlerimi artık paylaşma zamanı geldi.
Toplam 7600 adet'e ulaşmış ve tamamı teknik bilgi içeren bir cd-dvd kütüphanem mevcut.
Bilginin sadece bende kalmaması lazım, sizinle paylaşmak istiyorum.
Fanuc,Siemens,Heidenhain,Mitsubishi,Fidia v.b her türlü sistemle ile ilgili;
Manuel,Backup,image,software v.b bilgi mevcut.

Sorularınıza cevap vermek isterim ve maddi bir beklentim yok.
Yeterki bilgi açlığı çeken genç arkadaşlar faydalansın.
Türkiyenin çok eksiği var ve arayı hızlı kapatması lazım.

Fakat bir sorunum var, zaman;
Gün içinde ekmek paramı kazanmak için;
Çözüm Mühendislik ve Otomasyon firması olarak çalışıyorum.
Sitedeki mail ve mesajları okuduğum zaman cevaplayabilirim, bazen geç olabilir,hergün siteye girmiyorum.
Fakat "[email protected]" adresli maillerimi her gün okuyorum, ayrıca "0.532.7878106" nolu telefondanda ulaşabilirsiniz.

Belirttiğim gibi maddi bir beklentim yok.

İsmail Kavakçı

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sn. Kavakçı paylaşımları forum üzerinden yapıp herkeze yararlı olmamız gerekiyor. Bu forumun amacıda bu zaten.

Sn. elektronikmuh;
"Eksik görmüş veya farkedememiş olabilirim, yanlışım varsa düzeltin"
Gördüğüm kadarıyla , yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar var.
Fakat bunları görmek için, forumları tek tek taramak gerekiyor.
Destek isteyenler diye bölüm olsa iyi olurmu?

Sayın İsmail KAVAKÇI;

Sizinle birlikte çalışmış ve hakkını vererek yürüttüğünüz mühendislik vasfınızdan elde ettiğim paydalarla kendime çok şey katmış biri olarak bu girişiminize sonuna kadar destek vermekle birlikte bu ince düşünceniz ve açık yüreklilikle faydalı olma isteğinizi yürekten kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

Sevgilerle.

Paylaşımı Gördükten Sonra Heyecanlandım açıkçası. Teknik konularda çoğu arkadaşımızın eksiği var deneme yanılma yöntemi ile sonuca gittiklerini forum üzerinde gözlemliyorum. İyi bir paylaşımın insanlar üzerinde bakış açısını çok değiştireceğine inanıyorum. Şimdiden paylaşım için teşekkür ederim sn:i kavakçı

sayın üstadım öncelikle paylaşımcı kişiliğinizden ötürü kutlar ve kendi adıma teşekkür ederim.sizden ricam siemensin s7-1200 plc si hakkında. TİA portal ile çizilmiş basit birkaç örneği paylaşabilir misiniz?tia portal programlama editörünü kullanmayı gösteren manuel pdf dosyaları vb... şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,828
Kullanıcılar
450,917
Son üye
pratender

Yeni konular

Geri