Bir anda ses gitti

hasanacaro

Üye
Selamın aleyküm iyi günler
normal bir şekilde yolda giderken sesi açtım biraz bir anda bütün ses gitti bas falan amfiye bağlı olan her şey gitti öndeki orjinal olan teybe bağlı olan hoparlörler çalmaya devam ediyor arkada çift amfi var amfinin tekini başta ışığı yanmıyor gibiydi sanırım sonra stop edip kontaktan anahtarı alıp taktım falan baktığımda ışık yanıyordu ama ses soluk yok amfinin teki iki mid iki tane de pioner hoparlör çalıştırıyordu diğer amfi de jbl yumurta göbek 30cm bas çalıştırıyordu şuan ses görüntü yok tesisat uzun yıllardır sıkıntısız çalmaktaydı amfi de uzun yıllardır bendeydi jameson 1400watt sanırım diğer amfiyi arkadaşımdan almıştım uyguna yükü bölmek amaçlı takmıştım neyse dediğim gibi amfinin sarı ışığı yanıyor ama ses görüntü yok bugün sadece hoparlölrleri pandizottan tek tek söküp kontrol etmiştim kablolarıyla oynamamıştım hiçbir türlü ama onla alakası olmamalı çünkü bir amfi gitse diğeri niye gitsin hani ses gitse bas durur şuan arka tarafta ses hiç yok sizce sorun nedir ? anlayan var mı amfi korumaya almış desek kontak açıp kapayınca düzelir diye düşünüyorum ısınmayla da alakası olmaz bence uzun yıllardır ne sıcaklarda çaldı ve akşam üstü serin bir havada oldu bunlar

Forum istatistikleri

Konular
129,113
Kullanıcılar
451,440
Son üye
hasanacaro

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri