Biraz da gülelim :)

her aklıma geldiğinde içten içe güldüğüm diyaloglar

yönetime geldikten sonra benim hanım ile diyaloğum
ben : bizim sitede yönetici oldum
hanım : kesin herkes çıkmış bitek sen kalmışsındır. öyle olmuştur

bir arkadaş bir arkadaşla konuşuyor.
ahmet : recep abi bebek nasıl, ağlıyormu
recep : he ya gece gündüz hiç durmadan
ahmet : benim de böyle babam olsa bende gece gündüz ağlarım. tipe bakala

bizim usta ve müdürün diyaloğu
müdür : memet chiller nasıl çalışıyormu ?
memet : evet abi çok güzel çalışıyor
müdür: e olum çalışıyorda bu kazan neden sıcak
usta : abi çalışıyor ama soğutmuyor. çalışmada genel olarak sıkıntı yok
müdür : *?_?--?*

benim 2.5 yaşındaki kızım ile diyaloğum
baba banı ayı al
kızım ayıyı nerden bulayım
ozaman sen benim ayım ol
kızım benden ayı olmaz
olur baba olur. otur böyle. bak oldun işte
*?***!2

Sayın vecivicivokke ,

Chillerlerinize itina ile bakar servis hzmeti veririz. :D

Ne marka grup kullanıyorsunuz? Kapasiteniz nedir merak ettim :D Proses için mi konfor için mi?

Sayın vecivicivokke ,

Chillerlerinize itina ile bakar servis hzmeti veririz. :D

Ne marka grup kullanıyorsunuz? Kapasiteniz nedir merak ettim :D Proses için mi konfor için mi?

olur hocam. ama şartımız hem çalışacak hemde soğutacak :) 2 tane imas 122 ve 214 kw birde nuh nebiden kalma alarko 320 kw. kimyasal reaktörler var. onları soğutuyoruz

Hocam adresi ver ben cihazı yükledim kamyon üzerine nereye indirelim. Adres ver. Ne o orda iki cihaz öbür yerde 3 cihaz gerek yok. Sistemi düzeltelim toplayalım iki cihaz takalım bir asil bir yedek evel allah buz gibi yaparız. Geliyorum ben. :D

IMG_0544(1).jpg

Proses işlerini hep sevmişimdir. Aşağıdaki gibi karmaşaya hiç gerek yok. Bunu yapan arkadaş neden yapmış anlamadım.

14457520_1590545291251606_1549944306005400468_n.jpg

Biz muhendislik acisindan bakinca anlasilmiyor tabi.

Gerci sanatsal olarak bakiyorum ama ? Siz sanatsal olarak bu tesisattan ne cikartiyor sunuz?

Tesisatçı hamdi ustanın "Boruların dansı " adlı eserinden bir kare o sayın @serkan_48 :)

Espiri 10 numara 5 yildiz olmus ustadim.

Bu arada bu gun gunlerden evlilik yildonumumuz. hanimla hobi isleri yuzunden aramiz limoni neymis evi cok dagitiyormusum her yer kablo ivir zivirmis bir ton tantana. Eh izde hem arayi duzeltelim hemde evlilik yildonumu diye bir kuyumcuya gotureyim dedim. Para yok ama en azindan kredi karti taksit maksit dusunuyorum.

Neyse cepte metelik yok girdik ne begenirsen begen alicam dedim. demez olaydim. tarttirdik uc asagi bes yukari yok arkadas burceye uymuyor. Baktim hesabi odeyemeyecegim, hafiften kuyumcuya yaklastim sordum " bulasikhane ne tarafta?" millet gulmekten kirildi yerlere yatti :);):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops:o_O:rolleyes:

Forum istatistikleri

Konular
128,840
Kullanıcılar
450,935
Son üye
oqzknt

Yeni konular

Geri