Birazda gülelim şahin arabası olan var mı?

Şahin deyip gülüp geçiyoruz ama bu arabaların arızasını bulmak çok kolay yedek parçası ucuz ustası her tarafta var. Şehir içi kullanım için ideal . Ama şehir dışı yapılan yüksek hızlı bir kazada direk öteki dünya :)
Birde cok yakmasalar. Sirf masrafi olacak diye almiyorum. Kisa vadede araba kadar da masraf cikarir diye korkuyorum :D

Bundan bi 10 yıl kadar önce sanayide küçük bir atölyemiz vardı çalıştığım iş yerinin. Yanımızda da bir oto elektrikçi.. Bir şahin geldi sahibi almış eline uzaktan kulanda araç boşta kumanda ile çalıştırıp durduruyor.

Bu neyin kafası abi aracı kontaksız uzaktan kulanda ile çalıştırsan nolur çalıştırmasan ne olur?
Cocugu olanlar icin on numara aslinda

adamı durdurmasalar roketleme uzaya gidecekmiş neredeyse bi bakmış mir uzay istasyonunun yanında şu çılgın Türkler gerçi mirde kalmadı ya artık onune ne çıkarsa

Heyt be ne sandınız az kaldı uzaya çıkmama hüustın hüustın Ereğli belediyesinden kalkış izni isteniyor.

12243121_765753336862898_3293664160493888289_n.jpg

Polistende kacamazsin...

Buradada sofor gazdan benzine gecince ne oldugunu anlamamis herhalde.. yandi yandi sahinin sahibi o kaza tutanagi nasil tutuldu merak ediyorum.

Hemide Antalya ☺☺

aaCMsTEAihBiWpt7ZkvUs6xEvqlU3lagX79z-TR_QeQX5jKu_A.jpg

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,131
Kullanıcılar
451,465
Son üye
Emrah452010

Yeni konular

Geri