BT30 spindle projesi

Labirent korumanın parçalarını kesmeye başladım.

IMG_20160216_211816.jpg

Parca 100mm capinda.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Valla büyük işçilik/ustalık. Eğer bittiğinde üretip satmayı düşünürseniz ben bir sonraki makinam için almayı düşünüyorum.

Çok defa almak istedim http://skyfirecnc.com/picshow2.asp?id=14 şöyle bi çinli dayı yapıyor, ama ağır olduğundan dolayı gümrükte sıkıntı çıkar diye vazgeçtim. Kısmet size olur inşallah :D

Skyfire'ın ürettiği spindle'ları biliyorum fakat incelerken gözüme bir iki hata göründü. Çamur atmak gibi olmasın, yine de iyi görünüyorlar.

CNC tornayı yapmadan bir daha manuel tornayla spindle yapmam herhalde. Çok zahmetli. Özellikle yüksek karbonlu çeliklerle uğraşmak ölüm. Dün labirent bileşeni dediğim parçayı sıkılıp yarıda bıraktım. Enerjim olursa bu akşam devam edeceğim. Oysa ki torna CNC olsaydı çok rahat olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
selamın aleykum suat abi tornanın adı ne kaça ladın abi bende bf20l freze ile d180x300 torna almayı düşünüyorum ama çok pahalı bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa bende onlara ederim sanayide çalışıyorum yardım gereken konu alacağım makinada encoderli step motormu, servo motormu kullanmalıyım önerilerinizi bekliyorum suat abi spinle pahalı olmazsa alabilirim =D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Suat abi senin bahsettiğin bir firma vardı sonradan seri üretime geçtiler falan demiştin. O firma skyfire mı ?

Yaptıkların spindle parçalarından haberib var mı ? :) İletişim kurmamız mümkün mü acaba stoklarında hazır bulunuyor mu acaba :)
http://www.skyfirecnc.com/index.asp

Hiç bilmiyorum Faruk. Niyetin varsa sorayım. (Yanlış anlaşılmasın. Elemanı tanımıyorum. Hiç konuşmadım).

BT30 için 610$ diyor yalnız. Kargosuyla 2200-2500'ü bulur haberin olsun.

Hiç bilmiyorum Faruk. Niyetin varsa sorayım. (Yanlış anlaşılmasın. Elemanı tanımıyorum. Hiç konuşmadım).

BT30 için 610$ diyor yalnız. Kargosuyla 2200-2500'ü bulur haberin olsun.

BT30 a Er32 oluyor değil mi ?

2500 dolar mı offff Kargo o kadar tutar mı harbi :eek:

Kendi kadarda kargo yani

Forum istatistikleri

Konular
128,847
Kullanıcılar
450,950
Son üye
BERKEN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler