Bu parçaları nereden temin edebilirim?

seseo

Üye
verici-ust-devre.jpg

alici-pcb-baski-devre-ust2.jpg

Merhaba arkadaşlar, bu iki devredeki parçaları elektrikçilerden almak mümkün müdür ? Ya da nerelerden bulabilirim?

Ve P-N-P devresini nasıl yapabilirim? Şu an malzemem yok ve hiçbir tecrübem yok elektronik devreler konusunda. Yaşadığım şehirden dolayı bir çok malzemeyi temin etmek zor, fakat bu malzemeleri elektrikçilerden bulabilirsem böyle bir devre yapmak istiyorum birkaç amacım için. Yanıtlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

İstanbul - Kadıköyde yazıcıoğlu iş hanı var. Orada bu ve bunun gibi tüm parçaları bulabilirsin.

İnternetten sipariş etmeni tavsiye ederim ... Daha rahat güvenilir ve ucuz ...

Teşekkür ederim fakat ben İstanbul'da değilim. Çorum'da yaşıyorum. Elektrikçilerden böyle parçalar temin edebilir miyim diye düşünüyorum. Yoksa maliyeti yüksek olacak benim için.

Maxim teşekkür ederim fakat önerdiğin yöntemin maliyeti yüksek olur diye düşünüyorum. Malum öğrenciyim. Yeri geliyor 5 liram bile olmuyor.

elektronik malzeme satan işyerinden temin edebilirsin. elektrikçilerde bulunmaz.

Parçaları temin etmediysen,ben sana göndereyim ücretsiz.Kargoyuda öderiz,Yeterki tüm öğrenciler istekli olsun

bu malzemeleri bolgendeki televizyon tamircilerinden bulabilirsin
onlara sor sana yardım ederler

Herkese çok teşekkür ederim ilginizden dolayı. bieboys çok teşekkür ederim yardımseverliğin için. Bugün parçaları arayacağım. Bulamazsam sizden rica ederim :)

Bugün gittim fakat bir sonuç alamadım elektronikçiler çarşısında. bieboys rica etsem yollayabilir misiniz ? Kargo masrafını ben karşılayabilirim. Özel mesajla hesap numaranızı yollayabilirseniz peder beyden para alıp yollayabilirim masrafınızı. İlginiz için çok teşekkür ederim. Pnp devre için sadece bakır plaka bulabildim. Kağıdı yoktu. Devre elemanlarını kablolarla kendim bağlamayı düşünüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,207
Kullanıcılar
451,575
Son üye
ferhat5555

Yeni konular

Geri