Bulaşık Makinesi Tavsiyesine İhtiyacım Var

eysan

Üye
Arkadaşlar Allah nasip ederse 1 ay sonra kız kardeşim evleniyor, hemen hemen tüm çeyizi hazır, beyaz eşyaları en sona bırakmıştık, en son teknolojiye sahip güzel bir ürün alalım diye, işte o en sona yaklaştık, bana en acilinden en çok beğendiğiniz ve en son teknolojiyle donatılmış bulaşık makinesi tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
2000 ile 3000 tl arası.

Şimdiden hayırlı olsun..Allah tamamına erdirsin.. Özellikle istediğiniz ya da istemediğiniz bir marka var mı?

Şimdiden hayırlı olsun..Allah tamamına erdirsin.. Özellikle istediğiniz ya da istemediğiniz bir marka var mı?
Marka takıntımız yok, teknolojisi ve özellikleri çok iyi olsun yeter, malum yeni evleniyorlar; bir de kimbilir kaç yıl sonra eşyalarını değiştirirler, o nedenle dayanıklı uzun süre garanti veren bir makine tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.

Öncelikle hayırlı olsun marka olarak kesinlikle bosch u tavsiye ederim kolay arıza çıkarmıyor servisde iyi...

Öncelikle hayırlı olsun marka olarak kesinlikle bosch u tavsiye ederim kolay arıza çıkarmıyor servisde iyi...

dediğiniz gibi bosch iyi.. ama bu piyasada biraz pahalı değil mi? tamam arkadaş 2.000-3.000 TL bütçe ayırmış bosch alınabilir ama benzer özelliklerde daha ucuz markalar yok mu?

Allah tamamına erdirsin..
arkadaşım bence en önemlisi yaşadığınız yerdeki yetkili servisin düzgün ve güvenilir olması.
buna dikkat edin.çok paralar verip servis alamadıktan sonra hiç kıymeti yok.
beyaz eşya şans işi derler doğrudur.

Evet dediğiniz gibi benzer özelliklerde daha ucuz markalar var ama sadece özellik olarak değerlendirmemek gerekiyor parça kalitesi,arızalı parçanın tedariki ve servis hizmetide çok önemli bence.Yinede tercih meselesi tabiki...

kesinlikle katılıyorum. elektronik alet aslında şans işi. istediğiniz kadar iyi bir markayı alın ufacık bir hata başınıza dert açabilir... o yüzden ürününü satana kadar değil satış sonrası verdiği destekle de sahiplenecek bir marka alın derim ... bende çamaşır makinesi arayışı içindeyim... özellikleri ve bu tarz kritik noktalarda aldığım en iyi marka tavsiyesi bosch ve lg oldu... daha önce ikisini de denememiştim ama forumları okuyunca ve internette biraz araştırma yapınca tavsiyelerin yersiz olmadığını anladım. her makinenin pahalı ve ucuz modelleri var sonuçta ama içlerinden hem özellik hem de bütçe olarak kendinize uygun olanı bulabileceğinizi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…