c programlama

fobuso

Üye
Merhaba. Elinde Rifat Colkesen'in c programlama kitabinin e-book'u olan varsa burada paylasabilir mi?

Git kitabını al o adamın paran yokmu ? İlmi hırsızlık yaparakmı öğreneceksin? (Gerçi Kuran dahi olsa kitap çalıp okumanın günahı yoktur(Dikkat maddi değeri olmayan kitaplarda geçerlidir.)) Adam para kazansın ki daha güzelini yazmak için gidip sağda solda çalışmasın o işle meşgul olsun..
Saygılar

Rıfat Çölkesene değilde Necati Ergin'in ders notları var, verebilirim. Necati hocayı tanıyan tanır:)

Git kitabını al o adamın paran yokmu ? İlmi hırsızlık yaparakmı öğreneceksin? (Gerçi Kuran dahi olsa kitap çalıp okumanın günahı yoktur(Dikkat maddi değeri olmayan kitaplarda geçerlidir.)) Adam para kazansın ki daha güzelini yazmak için gidip sağda solda çalışmasın o işle meşgul olsun..
Saygılar

Şuanda ufak bir beldede yaşıyorum. Kitabı ancak internetten sipariş verebilirim. Kaan Aslan'ın kitabının siparişini verdim ama daha önceden pdf'ini arayıp bulup incelemediğim için sadece önerilere bakıp da satın aldım. Çok güzel kitap ama içinde kodlama örnekleri çok az. Bana daha fazlası gerek. Birçok forumda Rıfat Çölkesenin kitabını öneriyorlar. Zaten pc den okuyamam. Pdf i inceliyip siparişini vereceğim. Kaan Aslan'ın kitabıyla paralel şekilde çalışacağım.

Ayrıca diğer türlü bile olsa ki, günahı bana sevabı bana. Bu zamanda internete giripde internetten film, müzik, kitap, program, oyun indirmeyen bir tek kişiyi gösterebilir misin? Hadi benim durumum çok şükür iyi. Ama bu ülkede değil kitap, simit alacak parası olmayan insanlar var. O zaman senin değişine göre ilim onların hakkı değil. Onlara denk geldiğinde kıracağın kalbin günahı daha fazla.

Son düzenleme:
Kitap linklerini varsa bende alabilir miyim arkadaşlar ?

Necati Ergin Ders notu

csystem.org dan programcılık ile ilgili güzel kaynaklar var. Kurslarıda güzel.

Ekli dosyalar

• C Kitap.rar
    4.7 MB · Görüntüleme: 0

Forum istatistikleri

Konular
128,986
Kullanıcılar
451,189
Son üye
Mustafa 366145

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler