Cnc Cam Kesim Masası tamir(YARDIM)

makine baya kötü durumda hadi elektronik kısmını geçtim
mekanik kısmı da neredeyse komple değişme ister baya paslanmış parça var
yazmıyım diyorum ama bu makineyi almak başa dert açar

@asenyurt Bence yaz'alım. yoksa bu adam bize beddua eder.
Pano namına birşey kalmamış, sürcülerin çalışmayacağını sanıyorum o kadar pas atmış içinden ki. kilo hesabı şase değerlendirilebilir ancak.

Pano namına birşey kalmamış, sürcülerin çalışmayacağını sanıyorum o kadar pas atmış içinden ki. kilo hesabı şase değerlendirilebilir ancak.
Zaten yapılacak şey şaseyi kullanmak başka hiçbir şey kullanılmaz o da güzelce temizlenip boyanacak

sistem şü şekilde ölcüleri optimizasyon yaptır. kesilecem plaka ebatları(2,10 2,25 2,40) belli olsun kesim şekilleri falan veriler kesim masasına yollansın.kesim yapılsın camları kaldır yeni plaka yatır kesim yapılsın senin kazancın camlar kesilirken onları istiflemeye zaman kazan

Hizli olmasini istiyorsan ya iki plaka alabilecek bir tabla ve cam yukleme otomasyonu yaparsan.. super olur...

Zaten yapılacak şey şaseyi kullanmak başka hiçbir şey kullanılmaz o da güzelce temizlenip boyanacak
Cuneyt kardes oluru o baska yaplicak bisi yok ama benim onlara videodan sonra ki dusuncem 2 cam sigacak bi tabla... ve cam yukleme otomasyonu saglam basit bi sekilde. Ben kapi yukleme icin yapmistim camda kolayca yapilir...... tabla 2 camlik olacak cunki..kesilmisi toplarken diger tarafta yuklenmis cami kesmeye gectigimde kesilenlari toplayacak ve cam yukleyecekler

makine baya kötü durumda hadi elektronik kısmını geçtim
mekanik kısmı da neredeyse komple değişme ister baya paslanmış parça var
yazmıyım diyorum ama bu makineyi almak başa dert açar

2 parça pas mekanik sorun değil elektronik sıkıntı durumda

niye beddua edeyim zaten panodan plclerin alınması canımı sıktı soguttu biraz.

Cuneyt kardes oluru o baska yaplicak bisi yok ama benim onlara videodan sonra ki dusuncem 2 cam sigacak bi tabla... ve cam yukleme otomasyonu saglam basit bi sekilde. Ben kapi yukleme icin yapmistim camda kolayca yapilir...... tabla 2 camlik olacak cunki..kesilmisi toplarken diger tarafta yuklenmis cami kesmeye gectigimde kesilenlari toplayacak ve cam yukleyecekler

boyle bişe mi

rayların üzerindeki paslar zannettiğin gibi iki parça pas değildir. onları kullanamazsın. yenilemen gerekir bunlar hassas parçalardır illaki pası sökerim bi güzel parlatırım dersen sana başarılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,844
Kullanıcılar
450,946
Son üye
colakemir26

Yeni konular

Geri