Cnc Cam Kesim Masası tamir(YARDIM)

Sağına soluna bakma , resimlere göre üzerinde bir kaç motor var para ederse onlar eder gerisi hikaye.
Encoder miş sürücüymüş filan , elektronik zaten ve ölü , istiyorsa söküp alsın...
Böyle belirt.
Hurda metal fiyatına verirse al.
O tabla sağlamdır eğri olsa ne yazar cam kesimi için sorun değil.
Köprü ve elması bastıran aksamlar olsun yeter.
Hava sistemleri valfleri filan , az çok anlayan elden geçirse olur bozuksa da yenileri çok para değil.
Hele birde vakum tarafı sağlamsa ...

Kremayer leri var gözüküyor servo motor ve sürücülerle ve bir laptop ile veya benzeri iş olur.

Hele birde kızakları ( araba ) sağlamsa keyfin gıcır.
Yağmurda ne olmuştur bilinmez ama olsun yağlarsın denersin. olmadı yeni araba ray çok tutmaz.

Fakaattt bir şekilde elinizin ayağınızın becerikli olması şart.
Videodan görünen çalışkan kimselere benziyorsunuz neden olmasın.

Alır koyarsınız bir yere bolca resim birde eskiden başlarsınız atlamadan forumu bir kere hatmedersiniz , işinize yaracak konuları neresinde bulacağınızı öğrenirsiniz hem kültürünüz artar , hem eninde sonunda kesim için program öğreneceksiniz .
Hatta ilerde programa gerek yok kodları kendiniz yazıverirsiniz. ...derken olur gider.

Üfff paralar gelince önce destelersiniz sonrada paylaşma kavgası yapar sonunda makineleri paylaşır dağılır gidersiniz , el kızları girdimiydi işin içerisine makine yeni olsa ne yazar eski olsa ne yazar.

Özet azimli insanlar eninde sonunda başarır.

Iyiki dedemsin ya.. seviyorum seni..cokda guzel anlatmissin..

Yapmayin boyle buralar bu islerin yeri degil.. bu sekil kimseye bisi kazandirmaz.. bizlerede yakismaz... ne biliyosaniz paylasin ogrenelim

Burak kardes.. bu makina diyelim olmadi.. dedemin dedigi gibi biraz siteyi kurcalarsin..bisiler toplanir ortaki tum isler icin kolay is gorur otomasyonla guzel isler cikar.. islerinizi izledim.. az para harcayarak ay yaptiginiz isi ne diyorum 4 e 5 katlarsiniz...

tamam bu konu yeni bilgiler gelene kadar ilerlemeyecek ben yarın bu işe kesin makayım.

Ilerler ama suan top sende duruma gore nasil devam edilecek onu sen belirleyeceksin...

evet inin bende sabırsızlanıyorum.

Sabirli ol ...zafer sabredenlerledir.. plan yap bu isler plan isi..para pul hepsi plan isi...sabirla calisip laf dinlersen olur. Zaten lafta dinliyon.. belli.. Kolay gerilip yay gibi olmamak lazim..hayatta her model insan var ve onemli olan ne olursa olsun olgun insan olarak davranmak lazim..hayat paylasma yeri..daha birbirimizi topraga verecegimiz gunler olacak.. herseye olgun davranmak lazim..

o birazda trabzonlu olmamızdan kaynaklanıyor sanırım. olmamız lazim aslında size bu konuda imreniyorum valla. elimden geleni yapmaya çalısacam.

Forum istatistikleri

Konular
128,805
Kullanıcılar
450,896
Son üye
sınan_70

Yeni konular

Geri