CNC için kesici uçlar hakkında

Serkan mekanik konusunda 2 site de ben verebilirim istersen bi incele
Şahin Rulman - Lineer Rulman SAC Serisi

Sigma Profil Market | Alüminyum Endüstriyel Profiller

2 yazdıgım sitede herşeyi bulabilirsin pdf şeklinde fiyat listesi de var fakat indirmen gerekiyor
teşekkür ederim bana online satış yapan bir site lazım .varmı bildiğin

benim siparişler geldi
2mm 2 flut olanı denedim gayet iyi kesiyor.
sonuçda 1/3 fiyata mal ettiğimi söyleyebilirim.
bu siteyi keşfetmemize sebep olan srkn43 arkadaşa teşekkürler. :)

benim siparişler geldi2mm 2 flut olanı denedim gayet iyi kesiyor.sonuçda 1/3 fiyata mal ettiğimi söyleyebilirim.bu siteyi keşfetmemize sebep olan srkn43 arkadaşa teşekkürler. :)
HOCAM güle güle kullanın uçlarınızı.beğendiğinize sevindim

srkn43 inan bilmiyorum online satış mağzası ama ben haftaya bi kaç tane uç alıcam antalyadan eğer fiyat uygun olur memlun olursam sana karkoyla bi kaç tane gönderebilirim

Çok güzel çalışmalar tebrik ederim,program ve işmili konusunda biraz bilgi verebilir misiniz,artcam midir yoksa başka bir program mı,image to cad mi yaptınız yada kendiniz mi oluşturdunuz.

Çok güzel çalışmalar tebrik ederim,program ve işmili konusunda biraz bilgi verebilir misiniz,artcam midir yoksa başka bir program mı,image to cad mi yaptınız yada kendiniz mi oluşturdunuz.
teşekkürler
image olarak nette bulduğum hatları
artcamda düzenleyim çevirip mach3 e gönderiyorum;
spindle olarak makita freze kullanıyorum.
malzeme fırınlanmış kayın 30 mm
cila tung yağı

teşekkürler image olarak nette bulduğum hatları artcamda düzenleyim çevirip mach3 e gönderiyorum;spindle olarak makita freze kullanıyorum.malzeme fırınlanmış kayın 30 mmcila tung yağı
Merhaba hocam tebrikler.bu sireyi biliyormusunuz Islamic Vector cok güzel kaligrafiler var size hediyem olsun

Merhaba .vetric cut 2d bu konuda çok başarılı ve kullanımı basit bir program.tavsiye ederim

Forum istatistikleri

Konular
129,025
Kullanıcılar
451,273
Son üye
Cerdemli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri