CNC için kesici uçlar hakkında

nası talep ediyosun hocam özel msjmı yazıyorsun

talep ettim bakalım ne olacak ekler muhtemelen
Hocam ben bu pcb uçlarından almıştım ebaydan daha önce amerikadan gelmişti.ama ben bunları bi türlü kullanamadım vetriccut2d programında bi türlü takım yolu veremedim açıları sap çapını falan soruyor sizin bi tecrübeniz varmı.

Bugün ben de bu yazıları okuyarak richontools sipariş verdim 100$'lık + gönderim 5-12 gün 39$ inşallah yüzümü kara çıkarmaz uçlar.
Çünkü şirketime aldırdım bunları ve referans olarak da "akyele" ustayı gösterdim :)D). Bir arkadaşım almış, iyimiş dedim. Ha bu arada biz epoxy, alüminyum ve çelik işliyoruz freze ile. Ve satınalma bu ürünleri 10 katı fiyatına alıyordu :D. Neyse sonuçları kesin yazarım buraya saygılar.

Bugün ben de bu yazıları okuyarak richontools sipariş verdim 100$'lık + gönderim 5-12 gün 39$ inşallah yüzümü kara çıkarmaz uçlar.
Çünkü şirketime aldırdım bunları ve referans olarak da "akyele" ustayı gösterdim :)D). Bir arkadaşım almış, iyimiş dedim. Ha bu arada biz epoxy, alüminyum ve çelik işliyoruz freze ile. Ve satınalma bu ürünleri 10 katı fiyatına alıyordu :D. Neyse sonuçları kesin yazarım buraya saygılar.

Yanlız profesyonel kullanımlar için uygun olmayabilir. Aman dikkatli olun. Profesyonel kullanımlarda mümkün olan en kaliteli takımlar kullanılmalı, bir iş üzerinde kırılması durumunda edeceğiniz karın kat kat fazlasını zarar edebilirsiniz.

Yanlız profesyonel kullanımlar için uygun olmayabilir. Aman dikkatli olun. Profesyonel kullanımlarda mümkün olan en kaliteli takımlar kullanılmalı, bir iş üzerinde kırılması durumunda edeceğiniz karın kat kat fazlasını zarar edebilirsiniz.

Yok hocam iş profesyonel ama hasas ölçü filan söz konusu değil hatta teknik resime bile bağlı değilim. Ben müşterim firma içi (yarı mamul işliyorum). Bizim iş daha çok düzeltme ve tadilat gibi. Genelde yüzeysel pasolar sözkonusu. Ayrıca tezgahlar üniversal tamamen manuel çalışıyor elemanlar. En önemli mesele epoxy ve poliüretan karşısında uçların ömürleri. Teşekkürler.

ben masif ahşap da kullanıyorum.
fiyatına göre performansı süper
ahşap dışında hiç denemedim
ayrıca adamla sürekli mailleşiyoruz
hangi ürünü desem siteye ekleyebiliyor.
varsa istiyacınız ona göre iletin adama temin ediyor.
ben ilerde o siteye stepmotor spindle vs cnc malzemeleri ekletirsem şaşırmayın :)

ayrıca ben 3. siparişimide verdim daha dün
hss 2 mm leri 3-4 saat kullandıkdan sonra yenisini takıyorum
genelde sert ağaç işliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,173
Kullanıcılar
451,525
Son üye
ituran20

Yeni konular

Geri