Cofaso programındaki anormallik

rahatsi

Üye
Arkadaşlar bu programı bilgisayarıma yükledim ardından bilgisayarıma audio ürün seçim sihirbazını yükledim program çalışmadı.

Nedeni: cofaso da mysql destekli çalışıyor audio da fakat cofaso yu sildiğimde de hiçbir mysql tabanlı programı çalıştıramadım.

Bu sorunu nasıl çözerim... Bütün mysql la çalışan programlar kaydı....

Arkadaşlar bu programı bilgisayarıma yükledim ardından bilgisayarıma audio ürün seçim sihirbazını yükledim program çalışmadı.

Nedeni: cofaso da mysql destekli çalışıyor audio da fakat cofaso yu sildiğimde de hiçbir mysql tabanlı programı çalıştıramadım.

Bu sorunu nasıl çözerim... Bütün mysql la çalışan programlar kaydı....[/QUO::TE]

Sn. rahatsi : Büyük bir ihtimalle cofaso ile ilgili olan mysql servisi ile aynı servisi kullanıyo söylemiş olduğun proğram. Sorunu çözebilmen için program files içerisinde cofaso 6.1 ait bir dizin olacaktır onu kaldırmayı denemeni tavsiye ederim sorunun çözülecektir.

windows geri yükle yapıpı cofaso yüklemeden önceki haline dönebilirsin çoğu zaman işe yarar.. kolay gelsin

Merhaba rehatsi,

problemi çözebildin mi? Yazarsan başka üyeler için yardımcı olur.

Selamlar

programı çözdüm ama windowsu formatlayıp oyle çözdüm kene gibi yapışmış programın mysl'u bir türlü ayıramadım

Forum istatistikleri

Konular
129,229
Kullanıcılar
451,607
Son üye
silaaaa

Yeni konular

Geri