cpu 313c dogru seçim mi?

ilkercan

Üye
merhaba arkdaslar ben kendim öğrenmek için kendime plc alcagım aklımatakılan bı kaç soru var?

1.yaptıgım arastırmalara göre bana cpu nun ustunde dahili AI DI AO DO olan bı modul lazım buda sanırım cpu 313c de mevcut?sizce bu modül nedir egitim ıcın yeterlimidri?

2.sizin onerebılecegınız bı modul varmı bu sana yeter AI DI AO DO hepsı var dıyebılecegınız?

3.313 ile 314 arasında profibus modulu 313te dahılı olarak varmıs 314te yokmu dogrumudur?olmassa ne olur? tesekkurler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Evet bencede yeterli olur başlangıc için!

doğru seçim olduğunu düşünüyorum.

Kompakt seriden cihaz almanız doğru bir tercih olmuş...

kompact seri denildiğini yeni öğrendim.ben tnımlarken dahili giriş çıkış diye tanımlıyordum.kompact seride hngi modeller var bunların isimlerin bılıyomusunuz.uzerınde aı dı ao do olan.e ucuz olanını secebılmek adına??

313c senin için uygun daha ileriki saflarda 317 serisini öneririm profibus modulu 313c- 314c 317 serilerinde mevcut bunu anlayabilmen için seri sonunda yazan 1DP 2DP yazılarına dikkat et DP profibus modülü olduğunu belirtir 2 yada 1 ise kaç adet olduğunu belirtir.
İyi çalışmalar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,436
Kullanıcılar
451,989
Son üye
mehmetm23

Yeni konular

Geri