Dış ünitesiz klimanın iç ünitesindeki fanı sürekli çalıştırmak.

Açıkçası takabilir mi bu soruyu en iyi kendisi cevap verebilir. Bu noktada akıllı kart düşünüyorsa takabilir diye düşündüm. Veya en azından destek alarak bilen birinden yardım alabilir.

Sormadan geçemeyeceğim bu arada 07 nin anlamı acaba Antalya'lı mı arkadaşımız?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Abi yanliş anladiniz yani daha iyi ve kolay bi yol gos tere biliriz duşuncedeyim kusura bkma abi kolaygelsin

Antalyada yasiyorum.akilli kart 45 tl.ben bu 2 adet 24000 btu ic uniteyi dublex olan evimn altina ve ustune koydum icinden 400 watt derin dondurucdan elde ettgm 5 derece suyu dolastirdim.bir nevi fan coil olarak kullandim ki yapi olarak ayni isi yapiorlar.cihazlar her 3 dk da bir kapatsada yarim saat boyunca tekrar calostirdm ve sonuc vantilatorle 40 derece ye varan sicakliklklarda evi 25 derceye indirim pek teknik bilgim yok ama cesaretim var sanrm bunu daha once deneyn kmse olmadi :)

Abi yanliş anladiniz yani daha iyi ve kolay bi yol gos tere biliriz duşuncedeyim kusura bkma abi kolaygelsin

Estağfurullah dostum. Vantilatör önerini gördüm. Arkadaşımız bu iç ünitenin borularından soğuk su dolaştırıyormuş. Yani iç ünite soğutma fonksiyonuna devam edecek. O yüzden kart tavsiyesinde bulundum.

Ama soğutma olmasaydı dediğin gibi vantilatör en mantıklı teklifti haklısın. ;);)

Bu resimde kondosorden cizdigim 2 kablo biri pemde digeri kahve kablo direk motora gidiyor. Diger resimde kondstorden kalan 3.kahve kablo karttan geliyor. Ben buna direk 220v vereyim nasil yapablrm.3.resimde motora giden soket

Ekli dosyalar

• 2016-08-30-00-05-17.png
    2016-08-30-00-05-17.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 12
  • 2016-08-30-00-06-19.png
    2016-08-30-00-06-19.png
    619.9 KB · Görüntüleme: 12
  • 20160830_000209.jpg
    20160830_000209.jpg
    222.8 KB · Görüntüleme: 10
Konyaalti srnde burda oldugunu sole de su isi bi yapalm 10 numara olur
Biriniz sağdan biriniz soldan ortada buluşun
hqdefault5686.jpg

Aklıma gelen sahne ... anladınız :D

Slm fotolar pek iyi anlaşilmiyor ama dunya standarlarina gore kahverengi capasitor dür siyah varsa fazdir capasitorun diger ucu ise portakal veya sari dir diger renk ler ise faz ayni zamanda hizidir

Forum istatistikleri

Konular
129,115
Kullanıcılar
451,445
Son üye
nozturk16

Yeni konular

Geri