Dış ünitesiz klimanın iç ünitesindeki fanı sürekli çalıştırmak.

Dış ünite sensörünü devre dışı bıraktığın için arıza ya geçiyodur onu aktif hale getirmelisin

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Saygideger uyelerden biri bana hazir kondestor e bagli kablolari hazirlayabilir mi ben istedgnz parcalari alip yollarim.ben bunu direk fise takip calistirayim

Slm bana fandan gelen kac koblo ve rengleri soyle benburda kagit uzerinde şemasini cizip sana gonderecem kardesim daha sonra 1adet dijital termostat bagliyabilirsin

Slm bana fandan gelen kac koblo ve rengleri soyle benburda kagit uzerinde şemasini cizip sana gonderecem kardesim daha sonra 1adet dijital termostat bagliyabilirsin

Ekli dosyalar

• 20160831_013809.jpg
    20160831_013809.jpg
    310.1 KB · Görüntüleme: 9
Dostum acelen yok ise şu aralar işlerim yoğun şehir dışındayım. Gelince önümüzdeki hafta çözüm için beraber bakabiliriz.

Ama yine de uğraşmak istersen arkadaşların tavsiyesi ile denemeler de yapabilirsin.

Split klima işi yapmıyorum ancak bakarsak bişeyler çıkartabiliriz düşüncesindeyim.

Dostum acelen yok ise şu aralar işlerim yoğun şehir dışındayım. Gelince önümüzdeki hafta çözüm için beraber bakabiliriz.

Ama yine de uğraşmak istersen arkadaşların tavsiyesi ile denemeler de yapabilirsin.

Split klima işi yapmıyorum ancak bakarsak bişeyler çıkartabiliriz düşüncesindeyim.

Tesekkur ederim . Arkadas bi cizimi gondersin buyuk ihtimal yaparim olmassa size haber veririm

Senin motorun aynisi var sa bende masada kuraracam caliştrip gonderecem

Forum istatistikleri

Konular
129,115
Kullanıcılar
451,445
Son üye
nozturk16

Yeni konular

Geri