dış aydınlatma projesi

maksut

Üye
bana çok acil ,evin ,okulun, villlanın, caminin, sokağın farkn etmez dış aydınlatma projesi lazım şimdiden teşekkür ederim

ne olursan ol özünde ol

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
nasıl bir sistem arıyorsun arkadaşım devamlımı yanıcak enerji tasaruflumu olıcak ,güneş enerjisiylemi çalışacak biraz açarmısın konuyu
saygılar,

bana okulda kullanmalık lazım dış aydınlatma hesapını yapacazda ondan lazım biraz basit olursa sevnirim şimdeiden teşekkür ederim

ne olursan ol özünde ol

bu tür projelerde dış aydınlatma yapılmıyor genelde. çizilen mimari projeye göre belirli yerlere özdeş direkler konuluyor. hesaplamalar için megepin
dis aydinlatma projeleri ve
dis aydinlatma tesisatlari
dökümanlarından yararlanabilirsin.

ben baktım ama bulamadım siz bulduysanız yazarmısınız şimdeden teşekkür ederim

ne olursan ol özünde ol

direkte 4 lamba varsa o direği nasıl beslemem lazım r-s-t-r olarakmı?

direkte 4 lamba varsa o direği nasıl beslemem lazım r-s-t-r olarakmı?
evet aynen o şekilde olur
bir başka yöntem de söyle
direk sayıları toplamı 3 yada 3 ün katları ise ve her direk 4 lambalı ise 4. lambalar
1. direğin 4. lambası R
2. direğin 4. lambası S
3. direğin 4. lambası T
.
.
.
gibi

Ardşlar bana çok acil basit bir dış aydınlatma projesi lazım lütfen yardımcı olun !:.

Forum istatistikleri

Konular
129,204
Kullanıcılar
451,572
Son üye
Mirellamurat

Yeni konular

Geri