Dairelerin kapı üstü sigortalarının bağlanması

öyle biliyorum ama bizde ne görüyorsak o kadar konuşabiliyoruz maalesef :( hala kimya dil anlatım gibi dersler görürken elektriğe dair pek bir şey öğrenemiyoruz. Hoca mağduruyuz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Tabiiki kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Ben müsait olmazsam forumda değerli bir çok üye arkadaşlarımız var ellerinden geldiği kadar size yardımcı olacaklardır.

fakat benim attığım sigorta örneği 3 faz değil mi ?

Evet sizin fotodaki sigorta kutusu 3 fazla beslenen daireye ait. Onunla ilgili bulursam paylaşacağım. O yüzden tek fazlı diye özellikle belirttim.
İkinci link 3 faz besleme örneği ancak farklı bir dağılım. Kompakt şalter üzerinden tripleks villa katlara dağıtım gibi

attığınız her şeyi tek tek inceliyorum gerçekten çok değerli bilgiler. Bulabilirseniz bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
129,462
Kullanıcılar
452,021
Son üye
Abdullahziyansiz

Yeni konular

Geri