Değişiklik

Yapılan değişilklikten memnun musunuz?

• Evet, yeni düzen çok güzel olmuş.

Oy: 25 62.5%
  • Hayır, hiç memnun değilim ve bir an önce eski düzenin gelmesini istiyorum.

Oy: 15 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
Aslında değişiklikle ilgili gerekçeler açıklanmış ama bizler tabiatın gereği alışkanlıklarımızdan kolay kolay vazgeçmeyen bir özelliğe sahibiz. Elbette zamanla bunlar da aşılacaktır. Ama farklı sitelerdeki bir formatı (belki ortak kullanıldığından olsa gerek) anımsadığımdan biraz garipsedim. Bunun dışında eskisinden iyi ya da kötü demek için biraz erken olduğunu düşünüyorum. Zamanla + ve - 'lerle bunlar telafuz edilecektir zaten. ŞEF üstadımızın da dediği gibi detaylar umarım kafaları karıştırmaz. Saygılarımla.

yenilik her zaman güzeldir serverden kaynaklanan hatalar yüzünden bazen siteye giremiyorduk

Sn. yöneticilerin bizler için en iyisini istediklerinden şüphem yok. Ben sadece görüşümü dile getirmiştim. Tabii ki alışkanlıklardan vazgeçmek zor olacak, buna da alışırız. Açıklama getirildikten sonra fazla söze zaten gerek yok.

Saygılar

Eski format daha kullanışlıydı.İnşallah yeni formata alışırız.Hayırlı bayramlar.

Eski sistem çok daha iyiydi, benzeri başka formlarla mukayese ettiğimde en iyi bizim eski sistemin olduğunu düşünürdüm, çok kullanışlı idi. Yeni sistemi hiç sevmedim, inşallah eski sisteme dönülür.
Saygılarımla

mrb arkadaşlar zorunluluktan olduğuna inanıyorum.fakat değişikliklere alışmamız biraz zaman alacak ama olsun önemli olan formun özü.............ben yalnız anasayfayı bulamadım bi türlü...........iyi akşamlar..........

Sayın yöneticilerden bir ricam olacak. Profilde bulunan doğum tarihi bilgilerini değiştiremiyorum. 1 ocak 1970 tarihinde sabit kalmış ve değiştirilemiyor. Beni de 38 yaşında gösteriyor, gerçi 38 yaşında olmak sanal da olsa hoş olurdu ya..
Bu bilgileri değiştirmek için bir yol gösteren olursa memnun olurum.

mrb arkadaşlar zorunluluktan olduğuna inanıyorum.fakat değişikliklere alışmamız biraz zaman alacak ama olsun önemli olan formun özü.............ben yalnız anasayfayı bulamadım bi türlü...........iyi akşamlar..........

ana sayfa bağlantısı forumun üst böümüne eklenmiştir karşılaştıgınız sorunları bize bildirirseniz en kısa sürede sorunlar giderilecektir.

Sayın yöneticilerden bir ricam olacak. Profilde bulunan doğum tarihi bilgilerini değiştiremiyorum. 1 ocak 1970 tarihinde sabit kalmış ve değiştirilemiyor. Beni de 38 yaşında gösteriyor, gerçi 38 yaşında olmak sanal da olsa hoş olurdu ya..
Bu bilgileri değiştirmek için bir yol gösteren olursa memnun olurum.

sayın şef

doğum tarihi üyeler tarafından değiştirilemektedir
doğum tarihinizi bana özel mesaj yolu ile iltirseniz gerekli düzenlemeyi yaparım

mesut bence hiç iyi bir degişiklik olmamış neden diger script te kendi yazdıgım mesajlara cevap gelince görebiliyorum buda büyük bir kolaylıktı özeldende mesaj attım ama senin eski kodları allahın izni peygamberin kavliyle isterim :)

Sayın Kontrolkalemi Üyeleri...

Teknik adamlar olarak herkezden önce yeniliklere bizim hazır olmamız gerekir.Neden 1 sene sonra alt yapısı sorun çıkaracak ve devamlı bizi uğraştıracak bir forumla uğraşalım?

Hangimiz isterki emek verdiğimiz ter akıttığımız sabahlara kadar uykusuz bir şekilde uğraştığımız sitemize yüklediğimiz bilgiler uçsun gitsin,uçmasa bile tehlikeye girsin?

İşte bizde bu tür sorunlarla karşılaşmamak için bu şekilde bir alt yapı değişikliğine gittik.Bu alt yap değişikliğini sitemizi 1 ay kapalı tutup bu zaman zarfındada eksikleri tamamladıktan sonra açabilirdik ama bu kezde sitemiz 1 ay kapalı olucak ve siz üyelerimizde bundan hiçbir suretle memnun kalmayacaktınız.

İşte bu sebeple bizde hem sitemiz açık kalsın hemde alt yapamızı değiştirelim dedik eksiklerimizide bu zaman zarfında sabahlara kadar uğraşarak tamamlamaya çalışıyoruz.

Anlayışınız ve yardımlarınız için teşekkür ederiz...

Forum istatistikleri

Konular
129,099
Kullanıcılar
451,407
Son üye
arda55

Yeni konular

Geri