Delta vfd-s invertör termik ayarı

Siz burada 11A değerini kullanmalısınız

şöyle düşün bendede aynısı var hattaa fast var bu deltaları satan firma onalara aynen benbde sordum onlardediki % değer olmaması lazım dedi ve kendidleride baktı akım değeri% cinsinden ayarlanıyor aslında cok sacma ve kafa karısıtırıııc ve bana söyle anlattılar arkadasım yukarıdaki örnekde input 24 amper ya %100 24 amper ise cıkısda 11 amper bizim burada önemli olna cıkıs akımı daynma kapasitesi yani cıkıs akımı %100 de 11 amper ise motor kaç amper cekiyor örnek etiketinde 5 amper yani %100 de 11 amper ise 5 amperde %? yüzde kaç akım ceker formülünden yaralaanbilriirz arakadasım umarım yardımcı olmusum ok

Yani;

11x(A/100)=3,8
A=3,8x100/11
A=34,54

<7-00> ---> 34,54

34,54 x 40 / 100 = 13,81

<7-01> ---> 13,81

Olarak ayarlamalıyım değil mi ?

Ayrıca <6-02> kodunun açılımı nedir.

Yapmam gereken başka ayarlar var mı acaba?

<<<<<<<<<<<<<< ilgilerinize teşekkür ederim >>>>>>>>>>>>>>

Lütfen cevapları kesmeyin arkadaşlar.

6-02 nin açılımı Asırı-akım durdurma koruma seviyesi olarak geçmektedir.

Selam arkadaşlar bu inverterimi 0-10V çıkış veren ampermetreme nasıl bağlayabilirim.
Bir başka motorun akımı arttıkça invertere bağlı olan motorun yavaşlamasını istiyorum.

VFD nin <2-00> parametresini d1 yaptım

Ampermetrenin (+) çıkışını VFD nin (+10V) ucuna
(-) ucunu VFD nin (AVI) ucuna bağladım , olmadı.
VFD nin (AVI) ucuyla (gnd) ucunu da mı birleştirmeliyim.

<<<<<<<<<<<<<<< teşekkürler >>>>>>>>>>>>>>

1 ıncısı ampermetreden gecen akıma gore 0-10 volt elde edıyorsanız bunu gnd ıle avı arasına baglamalısınız ayrıca parametrelerden ıse mınumum frekansı 50 hz maksınumu ıse 0 olarak degıstırınız bu durumda 10 volt ıken 0 hz 0 ıken 50 hz donecektır

Sayın gezer77 üstadım verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim.
Bu frekans ayarı konusunda bir yazım yanlışı mı var min-50---max-0 değil de min-0---max-50 mi olacak acaba.
Zira denedim de ama max-0 olmuyor.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Saygılar >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Forum istatistikleri

Konular
129,190
Kullanıcılar
451,554
Son üye
elektrikci7716

Yeni konular

Geri