Deneyimli Pano Montörüyüm İş Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yatay-Zeka

Üye
2009 haziran ayında endüstri meslek lisesi elektrik-elektronik bölümünden mezun oldum. 2008-2009 yılları arasında iyi bir firmada pano montaj elemanı olarak staj yaptım. Şuan iş arıyorum. Ehliyetim var. (B) İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyiz. İstanbulun tüm ilçelerinde çalışabilirim. Şuan acil işe ihtiyacım var. Askerliğimde açıköğretimde okuduğumdan dolayı minimum 4 yıl tecil olacaktır. Eleman arayanların [email protected] a mail atması yeterli olacaktır. Konuyla ilgilenecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

CV

Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı: Faruk (Soyadımı güvenlik gereği veremiyorum)

Tel: Güvenlik gereği tel. no veremiyorum. özel mesaj ile isterseniz gönderebilirim.

E-Posta: [email protected]

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: Lise Mezunu

Toplam Tecrübe: 1 Yıl
Çalışma Durumu: Çalışmıyorum (Freelance Webmaster)

Askerlik Durumu: 2+2 yıl tecil olacaktır.

Eğitim Bilgileri

Üniversite: Anadolu Üniversitesi (Uzaktan Eğitim)

Lise: Haydarpaşa EML ( Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümü / Elektrik Tesisatları, Pano Montörlüğü Dalı)

İş Tecrübeleri

* 1 Yıl pano üretimi yapan kurumsal bir firmada staj yaptım.

Nitelikler

Yabancı Dil: İngilizce - Orta

Bilgisayar Bilgileri: Microsoft Office, Open Office, Autocad, HTML, Visual Basic,

Ehliyet: Var / B SINIFI

Hobiler: Araştırmak, yazmak, okumak, programlama, internet, bloglama, teknoloji

Son düzenleme:
arkadaşlar acil iş bulmam lazım. istanbulun her semtinde çalışabilirim. para vs sorun değil.

ilan günceldir. hala iş arıyorum. personel alımı yapan üyeler pm gönderebilir yada e-posta ile ulaşabilir.

2009 haziran ayında endüstri meslek lisesi elektrik-elektronik bölümünden mezun oldum. 2008-2009 yılları arasında iyi bir firmada pano montaj elemanı olarak staj yaptım. Şuan iş arıyorum. Ehliyetim var. (B) İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyiz. İstanbulun tüm ilçelerinde çalışabilirim. Şuan acil işe ihtiyacım var. Askerliğimde açıköğretimde okuduğumdan dolayı minimum 4 yıl tecil olacaktır. Eleman arayanların [email protected] a mail atması yeterli olacaktır. Konuyla ilgilenecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

CV

Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı: Faruk (Soyadımı güvenlik gereği veremiyorum)

Tel: Güvenlik gereği tel. no veremiyorum. özel mesaj ile isterseniz gönderebilirim.

E-Posta: [email protected]

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: Lise Mezunu

Toplam Tecrübe: 1 Yıl
Çalışma Durumu: Çalışmıyorum (Freelance Webmaster)

Askerlik Durumu: 2+2 yıl tecil olacaktır.

Eğitim Bilgileri

Üniversite: Anadolu Üniversitesi (Uzaktan Eğitim)

Lise: Haydarpaşa EML ( Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümü / Elektrik Tesisatları, Pano Montörlüğü Dalı)

İş Tecrübeleri

* 1 Yıl pano üretimi yapan kurumsal bir firmada staj yaptım.

Nitelikler

Yabancı Dil: İngilizce - Orta

Bilgisayar Bilgileri: Microsoft Office, Open Office, Autocad, HTML, Visual Basic,

Ehliyet: Var / B SINIFI

Hobiler: Araştırmak, yazmak, okumak, programlama, internet, bloglama, teknoloji

not: üsküdar, kadıköy, dudullu, ümraniye vs ilçelerde çalışabilirim. diğer ilçeler sultanbeyli vs. çok uzak olduğundan dolayı işe geç başlama problemleri olur.

iş buldum ve yarın Allah'ın izniyle çalışmaya başlıyorum. iş bulmama yardımcı olan site yöneticilerine teşekkürler. konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,918
Kullanıcılar
451,083
Son üye
ahmetkaya2828

Yeni konular

Geri