dikiş makineleri motor arızası

Tamam sargılar temiz gözüküyor kondöstörü alıcanız yerde ölctürün
bugün işyerinde ölçtürdüm bozuk dediler yarın yenisini yani sabah alıcam ancak başka bir şey var elektrik kablolarını söktüm yerlerini işaretlememişim inşallah doğru bağlarım topraklamanın yeri belli ama faz notür belli deyil dediyim gibi işaret koymamışım yada orda bir başka motora bakmalıyım nasıl diye bağlantı :( bu tekstil işini ek olarak yapıyorum aynı zamanda bir fabrikada çalışıyorum? bağlantı hakkında bilgin varsa sevinirim yoksa dediyim gibi yapmalıyım sanırım çok teşekürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kılemensin orta ucu boşta kalacak diger iki uca 220v bağlayın faz nötür farketmez toprak saı yeşil şaseye . Gerci gerekyok ama bilginiz olsun muoturdan cıkan iki soketli ucu yer değiştirdiniz zanan dünüş yünüde değişir. Resimden görebildigim bukadar işiallah yanılmam kundöstör boyalı üzerinde 12 uf veya 16uf 400v yazar yanlış değerde kondöstür takmayın k gelsin

Son düzenleme:
kondansatör arızası kondansatörü değişitir o yuvarlak fıçı gibi olan şey aynısından bulup değiştir

kılemensin orta ucu boşta kalacak diger iki uca 220v bağlayın faz nötür farketmez toprak saı yeşil şaseye . Gerci gerekyok ama bilginiz olsun muoturdan cıkan iki soketli ucu yer değiştirdiniz zanan dünüş yünüde değişir. Resimden görebildigim bukadar işiallah yanılmam kundöstör boyalı üzerinde 12 uf veya 16uf 400v yazar yanlış değerde kondöstür takmayın k gelsin

çok teşekür ederim parçanın aynısını aldım sabah inşallah bağlıyacayım bilgi vereceyım aldıyım yer de bu parçadan dedi inşallah çalışır ne kadar teşekür etsem azdır görüşmek üzere :)

yıldız arkadaşım parçayı taktım senin dediyin şekilde elektrik bağlantısını da yaptım çalıştı motor sorun yok tüm yardımda bulunan arkadaşlara ve sana teşekürler tekrar görüşmek dileyi ile neden dersen ben çok yoğun çalışıyorum ama zaman buldukça buralarda olmaya çalışacayım böyle arkadaşlar her zaman bulunmaz herkese kolay gelsin

bu arada tekirdağın içinden misiniz orda asker arkadaşım var

Bu sitede mesleğinde cok değerli üstatlarvar benim kuntrol kalemine yazılalı cok olnadı 4 aylık bir mazim var.Sizin işinize gelince takım elbise diken bir terzinin paca nasıl dikilir tarif etmesıne benzedi bukadar basit. Yardımcı olduğuma sevindim T dağ merkeze bağlıyım ama merkezden biraz uzakım .

AZMİN SONU :)

Son düzenleme:
kondansatör arızası motoru el ile hangi yöne çevirirsen o yönde dönmeye devam eder

Bu sitede mesleğinde cok değerli üstatlarvar benim kuntrol kalemine yazılalı cok olnadı 4 aylık bir mazim var.Sizin işinize gelince takım elbise diken bir terzinin paca nasıl dikilir tarif etmesıne benzedi bukadar basit. Yardımcı olduğuma sevindim T dağ merkeze bağlıyım ama merkezden biraz uzakım .

kondansatör arızası motoru el ile hangi yöne çevirirsen o yönde dönmeye devam eder

yıldız ve yasin arkadaşlarım akşam işten gelince parçayı bağladım motor çalıştı akşam çalışma şekline bakma zamanım olmadı çalıştığına sevindim ancak sabah motorun yine ters çalıştığını gördüm kabloları ters bağladım yine aynı sorun ne yapıcam bilemiyorum şimdi tekrar başına gidip bakıcam ama motor çalışıyor tek sorun duz dönen motor neden şimdi ters dösün ilginç bişey

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,142
Son üye
OMRAN ALOTMAN

Yeni konular

Geri