dikiş makineleri motor arızası

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
motordan cıkan kırmızı beyaz ucu soketli kobloları yer değiştirip deneyin.

yıldız bugün iş teslimi vardı başka arkadaşta çalıştım dediyini sabah yapıcam ancak iki kırmızı var yanlış anlamazsan tam olarak birinci sokettekimi yoksa ikinci soketteki ve yine beyazda iki tane vallahi iyice bi hal oldu bu iş kusura bakma ama dedimya durum vahim son çare motorcuya götürmek istiyorum belki basittir ama bilmeyince zooor çok teşekür ederim ilgine

iki tane soketli kablo var zaten bonlar yardımcı sargı ucları yerdeğiştirdinmi dönüş yünüde değişir normalde ters dönmemesi lazım kılemeste üc tane bağlantı yeri var orta uc boşta ic birşey bağlamıyursun biğer iki somuna 220v elektrik veriyorsun istersen bağladıgın şekide resim gönder sizde motor uclarını ölcücek ülcü aletide yok sargılarda bir sorun olabilir bende bukadar yardımcı olabilirim olmadı motoro bobinajcıya gösterin.

yıldız dediyini yaptım çok sağolasın

yıldız 1 fazlı motor yardım diye konu var orda arkadaşımız bunları yazmış kabloları sökünce baktım aynısı yazyor

motor çıkış kablolarında kodlar olmalı (u1 u2 u3 u4 ana sargı uçlarını belirtir-z1 z2 yardımcı sargı uçlarını belirtir)

z1 z2 yardımcı sargı uçlarının yerini degiştirmeniz yeterli olacaktır

olmazsa ölçü aletiyle omajlarını ölçün yada motoru söküp yardımcı sargı uçlarını gene ölçü aleti yardımıyla bulun

yinede sana çok teşekür ederim dediyin gibi dönüş yönü deyişti tabi benim aklım almadı neden dersen daha önce normaldi o kablolarla oynamadım bile ters döndü neyse bizde döndürdük sayande elerine sağlık başını ağırttım kolay gelsin ayrıca tüm konuya cevaplayan arkadaşlara da çook teşekür ederim saygılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…