dizel jeneratör bağlantısı hakkında yardım

hasbihal

Üye
üstatlar elimde dizel bir jeneratör varda panoya bağlantı yapmam lazım enversör şalter kullanmadan maliyeti daha düşük bir bağlantı yapmam mümkün mü? mümkünse nasıl yapabilirim

Jeneratörü,müstakil olarak çalıştırmak istemediğiniz sürece,enversör sistemi olmadan çalış-
tıramazsınız.

Bu iş için en ucuz yöntem enversör sistemidir dolayısıyla başka bir yötem uygulanamaz.Sadece jeneratörü şebekeden bağımsız çalıştırabilirsiniz.

yada 2 tane trifaze sigorta koy birini açıp birini kaparsın olur biter

ben öyle yıldız üçgen motoru 3 adet sigorta ile çalıstırmısıtm birini açıp birini kapıyordum mecbureiyetten dağ basında

Enversör kullanmanda yarar var sigorta işi sıkıntı yaratabilir jenaratörü sürekli sen çalıştırmayabilirsin sigorta işi riskli bir iş hiç bulaşma derim. 115 A şalter 60tl değmez riske girme derim. Sonuçları daha masraflı olabilir. Saygılar

selam arkadaslar basımdan gecen ilginc bir arızayı anlatmak istiyorum normal enerji devredeyken hersey normal fakat enerji kesildiginde ve jeneratör devreye girdiginde ups kesintisiz güç kaynagı calışmıyor sizce nedeni ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,455
Kullanıcılar
452,011
Son üye
mehmetözkan1976

Yeni konular

Geri