dvr kart 50 frm

zafer_bsrn

Üye
kart ile beraber gelen dvr programı yerıne baska bir 50 frm lık kartın dvr programını kursam kartta bır sorun yaratırmı kısa bır sure denedım goruntu gelıyor kayıt yapıyor ama kartın kendı programı degıl bu bir sorun yaratırmı yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkürler...

kendi dvr prograım yerine baska bir dvr programı kullansak bir sorun yaparmı karrta kimse bilmiyor mu deneyen yok anlasılan....

merhabalar ben denemedim ama bence sorun olmaz çünkü kullandığımız yazılım donanımla uygunsa sorun olmaz, Ms Office ile Open Office kullanmak arasında ki fark gibi düşünün. Ama üretici kendi programında bazı fonksiyonlar yüklemisse onu bilemem, birde kurduğum programdaki frame ayarına dikkat etsen yeterli olur bence.

deneyen yoksa o zaman ilk olup deneyelim ne sonuç alacaz yorum için sağol

Ben denemek zorunda kaldım yazılım donanımla uygun olduğundan bir sorun çıkmadı fakat orjinal yazılımı bulduğumda tekrar diğerini kaldırıp orjinalini yükledim ne olur ne olmaz..

Ben denemek zorunda kaldım yazılım donanımla uygun olduğundan bir sorun çıkmadı fakat orjinal yazılımı bulduğumda tekrar diğerini kaldırıp orjinalini yükledim ne olur ne olmaz..
bende ne olur ne olmaz diye düşünüyorum yoksa coktan sılıp yeni programı kuracam acaba orjınal yazılımı kullanmayan ve bır sorun yaratmaz dıyen arkadas yok galiba

bende ne olur ne olmaz diye düşünüyorum yoksa coktan sılıp yeni programı kuracam acaba orjınal yazılımı kullanmayan ve bır sorun yaratmaz dıyen arkadas yok galiba

Olacağınıda zannetmiyorum çünkü orjinal yazılım dururken bunu kullanabilecek iken kimse orjinal olmayanını kullanmayı yeğlemez..

haklısınız ama bu program bana göre eksik geldi ve kullanımı sadece kayıt ıcın o yuzden baska bir program denemye karar verdim o yüzden acaba deneyen var mı dedim...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,222
Kullanıcılar
451,589
Son üye
hakkibostanci

Yeni konular

Geri