DVR KART

CENK45

Üye
Arkadaşlar sizce piyasada kalite bakımından hangi dvr kartlar iyidir?Yardımlarınızı bekliyorum.

Software kart olarak kullanmadığım kart kalmadı gibi.
En memnun kaldığım 3wave marka kartlar. Stabilitesi ve görüntü kalitesi çok iyi. Tvout çıkışı olması da büyük artı benim için.
Şu an yeni piyasaya giren d-cam kartlar var. Stabilite ve görüntü kalitesi açısından çok çok iyi bu markada.
Biraz pahalıya kaçmasa vguard (yada evertech) de iyidir ama software bir kart için çok pahalı.
Hardware kart pek kullanmıyorum, zira hardware kart yerine dvr cihazı kullanmak daha mantıklı bana göre.

Software kart olarak kullanmadığım kart kalmadı gibi.
En memnun kaldığım 3wave marka kartlar. Stabilitesi ve görüntü kalitesi çok iyi. Tvout çıkışı olması da büyük artı benim için.
Şu an yeni piyasaya giren d-cam kartlar var. Stabilite ve görüntü kalitesi açısından çok çok iyi bu markada.
Biraz pahalıya kaçmasa vguard (yada evertech) de iyidir ama software bir kart için çok pahalı.
Hardware kart pek kullanmıyorum, zira hardware kart yerine dvr cihazı kullanmak daha mantıklı bana göre.

bende 2 adet TE203B tipi kart var.En hesaplı kart bunlar.
ama vista da çalışmıyorlar.programıda çalışmıyor(SVDVR)
Birşey yapamazmıyız acaba?

O tarz ucuz kartları pek tercih etmiyorum. Problemden başka bir şey kazandırmaz kullanana.

arkadaşlar opaxın kartı nasıldır sizce kullanan varmı?bide normal kartlarının fiyatı ne kadardır?örneğin 4 kanal 100 fps bir kart.

arkadaşlar opaxın kartı nasıldır sizce kullanan varmı?bide normal kartlarının fiyatı ne kadardır?örneğin 4 kanal 100 fps bir kart.

Opax kullanmadım ama şunu biliyorum, opax dvr kartları balitech ten alıyor, üzerine opax damgası vuruyor.
Balitech in kalitesini (!) biliyorsanız fazlasını anlatmaya gerek yok.

saolasın bilgilendirdiğin için.peki normal düzeyde hangi kartları tavsiye edersin.(fiyat ve kalite bakımından)

saolasın bilgilendirdiğin için.peki normal düzeyde hangi kartları tavsiye edersin.(fiyat ve kalite bakımından)

İlk mesajımda yazmıştım. Tecrübelerimle dayanarak en son kararım bu markalardan yanadır.

Sayın Febash dvr cihazlarından önerdiğiniz bir marka var mı?Bn unitec us 6000 serisini kullanıyorum sorun çıkarmadı hiç.başka markalardan tavsiye ettiğiniz var mı?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,897
Kullanıcılar
451,041
Son üye
erkaneser

Yeni konular

Geri