Easyview Haberleşme Hatası...

KakaoSF

Üye
Arkadaşlar program panele programı gönderirken 'Up loading image table ' kısmında 10-15 sn bekledikten sonra 'Communication timeout ' hatası veriyor programlama kablosunuda kontrol ettim fakat herhangi bir problem ile karşılaşmadım acaba bunun başka bir sebebi olabilir mi? İnternetten araştırdım fakat elle tutulur bir cevap bulamadım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşım Panele RS232-USB dönüştürücü ile bağlanıyorsan COM Port adreslerini kontrol et ilk önce...

Büyük bir ihtimal ile sorun kullandığın usb çeviricide. Panelin arkasındaki 2 nolu swich i ON konumuna getir. Panelin enerjisini kesip tekrar ver sonra upload ı tekrar dene, işin bittikden sonra arkadaki sw i OFF yapmayı unutma. Halen çekemiyorson programı çeviriciyi değiştirde dene.

Büyük bir ihtimal ile sorun kullandığın usb çeviricide. Panelin arkasındaki 2 nolu swich i ON konumuna getir. Panelin enerjisini kesip tekrar ver sonra upload ı tekrar dene, işin bittikden sonra arkadaki sw i OFF yapmayı unutma. Halen çekemiyorson programı çeviriciyi değiştirde dene.

arkadaşlar aynı sorun bendede var usb çevirici kullanıyorum ama söylenenleri yapmama rağmen birtürlü sonuç alamadım

[email protected]
aynı sorun var haberleşme olmuyor plc no resepsiyon yazısı var rs 232 elini deydinmi topragına gidiyor sonra geliyor nasıl haberleşme yapabiliri mt6070ih rs232 kablolu yapmamız gerekiyor ve sorunu bulamadık yardımınız için şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,845
Kullanıcılar
450,948
Son üye
ReDK1T27

Yeni konular

Geri