Elektrikçiler Kıl mıdır?

Hata yapmaya en açık grupturlar.
Tek gezemezler.
Çift gezdiklerinde de arkadaşlarını takım almaya falan gönderirler.
"Kıl" derden keramet sahibi olduklarını düşünüyorum.
Saygı ve Selamlarımla
Hayırlı işler dilerim.

şefim bu genel bir durum değil bence ve fazla açıklama yapmaya çekiniorsunuz gibi geliyor.

zaten toplumda tek elektrikçilerde hep sorun bulurlar en basıt bir tane ampul takarsın 1 kaç gün yanar sonra ampul patlar işte yapamadı diye cümle aleme rezil olursun .....
insanın yaşama garantisi varmı kı ampule garanti verebilirsin

sn.tossun2008 katılıyom hata götürmeyen bi iştir elektrikcilik anlık bi hata hayata mal olur bu durumda dikkatli iş yapıldığı için çevrede "kıl" muamelesi gösmesi normaldir eline kontrol kalemini, pensesini alan herkez elektrikci olmaz yani priz değiştirmekle elektrikci olunmaz..

her ne kadar biri size mesleğinizi sorduğunda "Elektrik" dediniz zaman çok klasik bi işmiş gibi karşı tarafın tavrı değişse de zor meslektir... o türde davranan kişileri gecirin bakalım kompansazyon panosunun başına veya indüksiyon ocaklarının panolarına hayatlarında elektrikle prize fiş takmakdan başka işi olmayan kişileredir lafım ve mesleği küçümseyenleredir.

"KIL" bir mesaj oldu herhalde :)

Anen, kıl bi mesaj:)

Bazı meslektaşlarımız var.Kıl dırlar.Onlara hem meslektaşları ve hem de diğer insanlar kıl der.Benim kıl kategorisine koyduklarım kendilerini olduğundan fazla göstermeye çalışan,tam bilmedikleri konuda bile çok iyi biliyormuş gibi umarsızca tartışmalara giren,entel dantel takılan,laf var icraat yok tabirinden kimselerdir.
Mesleğinde iyi olduğu için çekemeyen meslektaşları tarafından kıl denilen fakat diğer insanlarca kıymeti bilinen,haksız yere kıl denilen bir kesimde vardır.

Bazı meslektaşlarımız var.Kıl dırlar.Onlara hem meslektaşları ve hem de diğer insanlar kıl der.Benim kıl kategorisine koyduklarım kendilerini olduğundan fazla göstermeye çalışan,tam bilmedikleri konuda bile çok iyi biliyormuş gibi umarsızca tartışmalara giren,entel dantel takılan,laf var icraat yok tabirinden kimselerdir.
Mesleğinde iyi olduğu için çekemeyen meslektaşları tarafından kıl denilen fakat diğer insanlarca kıymeti bilinen,haksız yere kıl denilen bir kesimde vardır.

Siz "kıl" Yakıştırmasının köküne indiniz.acizhane fikrim.
Fakat nasıl ayıracagız.Bu iki zümreyi.Yada siz ayırıyorsunuz?
Teşhisle beraber bir tedavi öneriniz tabii ki vardır.
"Ögrenim" diyeceksin gibime geliyor.
Fakat emin olun entel ve dantel olanları_ki kendimi biran o gruba soktum_
AsalıM mı?
Saygılarımla

SLOGAN:
Kılım Nerede oldugumu biliyorum.Hernerede yaşatılıyorsa..

kedi ulaşamadığı ciğere mundar der.!

KILIM ben !!!
Hem beni çağırıp, hem arıza hakkında fikir üretene KILIM...
Yaptığım işi küçümseyene KILIM...
Hakkımı ödemeyene KILIM...
İşime, mesleğime saygısı olmayana KILIM...

Kılım işte...

Beni kıl edenler utansın... Offf yaaa !!!

KILIM ben !!!
Hem beni çağırıp, hem arıza hakkında fikir üretene KILIM...
Yaptığım işi küçümseyene KILIM...
Hakkımı ödemeyene KILIM...
İşime, mesleğime saygısı olmayana KILIM...

Kılım işte...

Beni kıl edenler utansın... Offf yaaa !!!

S.A.
Dostum seni ayakta alkışlıyorum :D ;)

Bende arakdaslarıma katılıyorum sadece bu kıllık elektrikcilere özel degil genelde ustalık yapan kisilere özel bri olay acıklamam gerekirse biz elektrikci olabilmemiz icin cıraklıktan geliyoruz ve türkiyede cırak dediginiz zaman aman oturmasın lafa karsımasın biz onu yanımızda gezdirelim ama yok sayalım yani kısacası ezelim diyerek is ögretiyolar ve bu cırak ta usta oldugu zaman ustasına duydugu bu kızgınlıgı etrafındaki kisilerden cıkartmaya calısıyoruz ve bu nedenlede adımız kıla cıkıyor saygılar tesekürler

Çok bilmişliklerinden olsa gerek bendede aynı sorun var. olaylara elektriksel boyutta bakıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,006
Kullanıcılar
451,218
Son üye
emrah asrav

Yeni konular

Geri