Elimdeki parçalardan neler yapabilirim ve hangi tür parçalardan ne çıkar

Çöp pc

Üye
Resim
nerdeyse hepsi bir aile otelinin hurdaları arasındaydı bana ait crt monitör ana kartı var bi şimdi asıl konuya gelirsek ben bu parçalar ile ne yapabilirim ve genel olarak neyin içinden ne çıkar

Resim
nerdeyse hepsi bir aile otelinin hurdaları arasındaydı bana ait crt monitör ana kartı var bi şimdi asıl konuya gelirsek ben bu parçalar ile ne yapabilirim ve genel olarak neyin içinden ne çıkar
Üzerindeki elemanlar hobi ve profosyonel olarak kart tamiri yapanlar için gayet güzel bir parça deposu olur . Onun dışında bence toplu olarak bir proje çıkartacağım derseniz hayal olur.

Üzerindeki elemanlar hobi ve profosyonel olarak kart tamiri yapanlar için gayet güzel bir parça deposu olur . Onun dışında bence toplu olarak bir proje çıkartacağım derseniz hayal olur.
Hepsini kullanayım demiyorum genel olarak bunların içinde bulunanlar ile ne yapılabilir ve uygun parçalar hangi ürünlerde olur mesela 1300 serisi transistörler telefon şarj aletlerinde veya tasarruflu ampuller de bulunuyor

Vaktiniz boş ise tüm parça lari söküp malzeme kutusu alıp içine koyun sonra bir devre yapacağınız zaman oradan bakarsınız elinizde eksik olanları alıp kullanırsınız ben öyle yapıyorum

Vaktiniz boş ise tüm parça lari söküp malzeme kutusu alıp içine koyun sonra bir devre yapacağınız zaman oradan bakarsınız elinizde eksik olanları alıp kullanırsınız ben öyle yapıyorum
Çalışma ortaminiza ait bir fotonuz varsa paylaşırsanız memnun olurum . Benim hoşuma gidiyor böyle şeyler. Geçmişte ben paylaşmıştım.

Çalışma ortaminiza ait bir fotonuz varsa paylaşırsanız memnun olurum . Benim hoşuma gidiyor böyle şeyler. Geçmişte ben paylaşmıştım.
şuan köydeyim o yüzden sabit bir çal1_ma ortam1m yok malesef
lehim pompam yok doğru düzgün bir pastamda o yüzden sökmesi zahmetli oluyor

şuan köydeyim o yüzden sabit bir çal1_ma ortam1m yok malesef

lehim pompam yok doğru düzgün bir pastamda o yüzden sökmesi zahmetli oluyor
En çok kart tutucu bir stand ihtiyaç oluyor . Internetten görerek şöyle birşey yaptım ben .
20220601_122739.jpg

2 adet 200w güneş panelim var leptop dillerinden akü yaptım onları şarj edip kullanıyorum bu atolyemin eski hali 3 hafta önce boya badana yenileme yaptım yeni resim yok bu eski hali

Ekli dosyalar

• IMG_20210607_065634.jpg
    IMG_20210607_065634.jpg
    310.5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20200418_152358.jpg
    IMG_20200418_152358.jpg
    355.8 KB · Görüntüleme: 15
Teşekkürler. Raflar falan şahane olmuş. Yalniz çok sıcak olur herhalde üst kat olduğu için. Yalniz çamaşır iplerini anlamadım.
2 adet 200w güneş panelim var leptop dillerinden akü yaptım onları şarj edip kullanıyorum bu atolyemin eski hali 3 hafta önce boya badana yenileme yaptım yeni resim yok bu eski hali

Forum istatistikleri

Konular
128,929
Kullanıcılar
451,103
Son üye
xen

Yeni konular

Geri