En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

yıllarına bu işe veren saygı değer meslek öğreticilerim..
bu anketler hem size karşılaştırma farklı bakış açısı kazandırıyor hem de benim gibi elemanlara yabancı bir öğrenciye de bilgi...
yapandan da açan da da ALLAH razı olsun..
kolay gelsin ..
yeni anketler bekleriz...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sıemensin 3kA ile legrand 4.5kA karşılaştığında legrand daha sağlam duruyor.Fakat sıemensin 6kA gerçekten sıkı,güzel sigorta ,tabiki fiyat farkıda var.

1.Tercihim (Merlin G.) Schneider Otomatlar
2.Tercihim Klockner Moeller

Kalite,Kolay Montaj,Açma Kapama Hassasiyeti,Çalışma Modu Renkleri

benim de sigorta seçimim tabi ki siemenstir.çünkü kaliteli sorun çıkarmıyor.ben şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım.o yüzden ne olursa olsun siemens olsun

w otomatta 2 markadan başkasını tanımam. Merlingerin ve Moeller.

bence legrant tasarım, ergonomi,klemens sıkma rahatlığı açısından en güzelidir.
bugüne kadarv kullandım bi sorun yaşamadım.ayrıca siemensin piyasada sahteleri de çok bulunuyor.legrantı panoya dizdiğim zaman çok güzel duruyor.müşteri için görsellik genelde ön planda teknik olarak bakarsak bütün firmalarb aynı düzeydedir

Telemecanique yeni seri N otomatlarda,yüksek kesme güçlü tipler çıktı.Özelikle,ana baraya
kartuşlu sigorta konma zorunluluğuna çözüm üretilmiş.

bende merlin gerin diyorum:kalite,estetik,ergonomik,güvenilir ve fiyat cazibesi var.

Forum istatistikleri

Konular
128,944
Kullanıcılar
451,124
Son üye
MEK3232

Yeni konular

Geri