En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

Arkadaşlar yukarıdaki ankette görüldüğü üzere neredeyse sigorta üretiminde dahi yerli üretimimiz malesef yok gibi. federal,şems yerli görülmesine karşın üretimi maalesef çin menşeli. bir de o ankete esem sigortada eklense iyi olurdu. ev ve bina iç tesisatında fiyat/verim açısından iyi bir seviyede olduğunu söyleyebilirim.
Yukarıdaki ankete göre güç tesisatları için tercihim siemens olur.nedenine gelince mekanik yapısı iyi ve gövdesi bakalitten yapılıyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
doangun ' Alıntı:
Arkadaşlar yukarıdaki ankette görüldüğü üzere neredeyse sigorta üretiminde dahi yerli üretimimiz malesef yok gibi. federal,şems yerli görülmesine karşın üretimi maalesef çin menşeli. bir de o ankete esem sigortada eklense iyi olurdu. ev ve bina iç tesisatında fiyat/verim açısından iyi bir seviyede olduğunu söyleyebilirim.
Yukarıdaki ankete göre güç tesisatları için tercihim siemens olur.nedenine gelince mekanik yapısı iyi ve gövdesi bakalitten yapılıyor.

arkadaşım esem sigortayıda koydum oy vermek istiyen verebilir

bende oyumu kullandım . Yıllardır MerlinGerin kullanıyorum tık yok :)

MERLIN GERLIN ıyı bir marka ve kalitesine güvendigim bir marka sıemes gıbı çok daha fazla ücret ödeyip kablo sıkmada proplem veya izalasyonunda bir sıkıntı cıkmıyor tesekkür ederim...

yıllardır serbet elektrikçilik yapıyorum siemens haricinde her markada sorun yaşadım. evet siemensde arıza yapıyor ama iki günde bir değil.. saygılar...

-----------------------------------------------------------------------------------

göz göre göre çin malı kullanan arkadaşlara ne demeli?? onları kullanıcıların canlarını tehlikeye attıkları için Allah'a havale ediyorum....

Düzenleme: BuRçin.

Arka arkaya mesaj atmak yerine son mesajınız üzerinde bulunan Düzenle tuşuna basarak ekleme yapınız.

umutmanas ' Alıntı:
yıllardır serbet elektrikçilik yapıyorum siemens haricinde her markada sorun yaşadım. evet siemensde arıza yapıyor ama iki günde bir değil.. saygılar...

-----------------------------------------------------------------------------------

göz göre göre çin malı kullanan arkadaşlara ne demeli?? onları kullanıcıların canlarını tehlikeye attıkları için Allah'a havale ediyorum....

Düzenleme: BuRçin.

Arka arkaya mesaj atmak yerine son mesajınız üzerinde bulunan Düzenle tuşuna basarak ekleme yapınız.

evet bu konuda çok duyarlı olmamız gerekiyor elektrikçi olarak işletmelerde ve evlerde tam işi görebilicek kaliteli malzeme kullanmamız lazım teşekkürler

Geçenlerde eski bir panodan federal söktüm ve başka yerde kullandım.Hiç te fena değil.Montaj olarak kolay.Bir panoda da 4 yıldır çalışıyorlar.Sorun yaşamadım.Gözüm üzerlerinde.Bir yanlışlarını görmezsem,fiyatı da makulse bundan sonra tercihim olabilir.(bu arada oyumu merlingerinden yana kullanmıştım)

siemens
legrand
general elektrik

kullanım alanına göre değişir.Bence merlin gerin kaçak akım korumalı olanlar (3 kutuplusu)sürekli problem yaşatıyor.kaçak akım korumalılarda bir numara legrand 2 numara siemens.Denedim çünkü

ben möller derim möller kulanmayan varsa bir denesin aradaki farkı anlayacaksınız.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,873
Kullanıcılar
450,996
Son üye
cillop

Yeni konular

Geri