En az 2 kat 4 daireli bir yapının projesi lazm

egemici

Üye
merhaba ben elektrik elektronik mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.
aydınlatma tekniği dersimiz için en az 2 kat 4 daireli bir binanın autocad projesi lazım,elektrik tesisatını çekmek için. bugün birkaç mühendislik bürosunu gezdim ama hiçkimse yardım etmeye yanaşmadı. bunu internet üzerinden bulabileceğim bir site var mıdır. yardım ederseniz çok sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhaba ben elektrik elektronik mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.
aydınlatma tekniği dersimiz için en az 2 kat 4 daireli bir binanın autocad projesi lazım,elektrik tesisatını çekmek için. bugün birkaç mühendislik bürosunu gezdim ama hiçkimse yardım etmeye yanaşmadı. bunu internet üzerinden bulabileceğim bir site var mıdır. yardım ederseniz çok sevinirim.

autocad programını kullanmasını biliyorsan bunu kendin yapabilirsin kafanda bir daireyi canlandır odalara piriz lamba data anten v.s bunları belli yerlere kafana göre koy ilave merdiven boşluğu tenzih sigorta panosu giriş şalteri kaçak akım sigorta vs bence yaparsın

ayıya sormuşlar ensen niye kalın diye kendi işimi kendim görürümde ondan demiş
anlayana

Forum istatistikleri

Konular
128,994
Kullanıcılar
451,204
Son üye
Tmc13

Yeni konular

Geri