eplan proje çizim programı için bilgi?

Benim hiç bir gerginliğim olamaz zaten çünkü şu çalıştığım şirkette eterince iyi kazanıyorum.Ayrıca ben kimseye kişisel laf atma eğiliminde değilim zaten bu tür kullanıcılar modaretör tarafından engellenir.Tavsiyen biraz serin kanlı olunuz.:rolleyes:

Merhaba Arkadaşlar.

2.proje yarışması sonucu Bugün açıklanacaktı halen açıklanmadı sebebini yönetici arkadaşlar açıklarsa sevinirim.

Saygılarımla.
bende merak ediyorum sonuçları yönetici arkadaşlar bilgilendirirse seviniriz SAYGILAR

cofaso yanına bile yaklaşamaz eplanın...tam bir türk işi
anteti bile degiştiremiyosunuz.revizyon yapacaksınız birsürü zaman kaybı.bence eplan varken diger elektrk proje prgmrlrı kullanmak yersiz

Arkadaslar tukce eplan Cofaso On numara

arkadaşlar, e-plan türçe video anlatımı arıyorum ama bulamadım. yardımcı olabilir misiniz?

2 ayda kendi başıma projeleri kurcalayarak öğrendim. şuan dünyanın 4 bir yanına proje çiziyorum. Solidworks Electrical özel kurs verdi bize ama E-Plan gibisi yok. hem pratik hem de kendine özel yapabiliyorsun.

Proje sonunda malzeme envanterinde
Ör. SV1-Q2
Q2 malzemenin kodu 2 nolu kontaktör
peki SV1 Nedir?

bir de Eplan da SV1-Q2 malzemesine gelen ve buradan cıkan kablonun hangi envanterden hangi envantere gideceği ile ilgili bir liste oluşturmam gerekiyor. Projeden pratik olarak nasıl oluşturabilirim?

E plan satıcısı ve fiyatı nedir bilgisi oln varmı

merhaba ben eplan öğrenmeye çalışıyorum bana eğitim videosu lazım yardımcı olursanız sevinirim acil..

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri