Ev yapımı CNC Router projem

Abi hemen "yüksek hız ile ızgara" yapmanın patentini al derim bir de sonsuz teşekkür ederim "meşhur kapalı siteye" vidyo eklemediğin için diğer herkes ordan link veriyordu vidyo izlemez oldum :D

Tablan çok güzel oldu.O çakmalı somunları(Adı başka bir şey olabilir bilmiyorum:p) nereden temin edebilirim?Bende yavaş yavaş tabla yaparım bakarsın

dns dene bişey var :D

bu arada devir hızlıysa feedrate i hızlandırabilirsin abi. herzaman olmaz ama şu videodaki feed hızı bence o devire çok yavaş

By lent teşekkürler ama ben de fikri Atakan'dan aldım. :)

Togi onların adını ben de bilmiyorum. Ankara Ostim'de Togaysan'dan aldim. 100 tanesi 5 lira.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Bildiğim kadarıyla var ama uygun bir spindle kullanırsan o fonksiyonu kullanabiliyorsun.

Tsk ederim bir soru daha sorucam affiniza siginarak.. stepmotorlariniz kac A kac NM . diyelim ki ben 200cm x100cm isleme alani olan bir router yapsam motor guclerini neye gore secmeliyim 3 A 2.2 NM stepmotor yeterli gelirmi ahsap islemek icin ???

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

işleyeceğin malzemeye göre seçmen gerekir.
ahşap için 3a 2.2nm yeterli olur

Şimdi de şunlardan yapıyorum. 4 tane işimi görür. Bu arada SW/SC de öğrenmiş oluyorum.

M6 Thread Aluminum Alloy Pressing Platform Plate for Engraving Machine DIY Part $3.98 Free Shipping good LuckBuy.com

pressing_plate.jpg

Benimde öğrenmem lazim nerden basliyayim

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,139
Son üye
selvioguz

Yeni konular

Geri